Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az elöbb megfordult a fejemben...

Az elöbb megfordult a fejemben hogy mivan ha több hónapos terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval nem is tudom hogy kezdjem.. Kb 5 hónapja össze vissza menstruálok.. Mostanában meg esténként olyan mintha mozogna valami a hasamban de nem olyan erős érzés de mégis nem stimmel valami.. Szedek fogamzásgátlót ( novynette ).. Lehet bebeszéltem? Természetesen elfogok menni nőgyógyászhoz minél hamarabb, csak gondoltam kikérem a véleményeteket hogy létezik ilyen? Mindígis pontos volt a mensesem...
2013. jún. 6. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Te tettél fel hasonló kérdést ugye?Továbbra sem ultrahangos a szemünk.Biztos létezik ilyen,sok minden megtörténhet.Majd az orvos megmondja,hogy baba mocorog vagy elkéne egy pszichiáter.
2013. jún. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Teszt kedvesem.... De e izgúlj...ne nézd sokat a lifenetworkon futó " nem tudtam h terhes vagyok" c. Népbutító műsort.

Kellemes éjszakát!

23+6hkm

2013. jún. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Off: Annyira egyet értek veled kedves 2es a müsorral kapcsolatban.:D:D:D végre valaki aki hasonloan gondolkodik....


On:Nem hiszem hogy terhes vagy de lásson orvos minél elöbb.

2013. jún. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem vagy 5 részt, a végén már én is azon gondolkodtam, h lehet, hogy itt röhögöm ezeket a szerencsétlen hülyéket, közben meg én is már vagy 4 hónapos terhes vagyok. Mert hát a műsorban is minden tesztjük negatív, menstruálnak, nem híznak, nincsenek rosszulléteik. ÁLLÍTÓLAG.
2013. jún. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valami eltér a szokásostól, hónapok óta, akkor nincs miért az időt húzni. Egy teszt pár száz forint, bejelentkezni egy nőgyógyászhoz akár magánba, akár kórházba (teszt eredménytől függetlenül) csak egy általános vizsgálatra nem nagy dolog. Minek húzni az időt?


Mert ha mondjuk gyógyszer mellett terhes vagy. (Nekem 2 ismerősöm is járt így.) akkor meg teszed itt fel a kérdést, hogy szerintetek lehet baja a babámnak?

Ez komoly dolog.

2013. jún. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!