Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második gyermeküket várók,...

Második gyermeküket várók, tesó hogyan reagál arra, hogy kicsi születik? Hány hetesek vagytok? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Lányom már "nagy", 3,5 éves. Nagyon várja már a kistesót, és szereti is, mindig ölelgeti, puszilgatja a pocakomat, és hallgatózni is szokott befelé, hogy mit csinál a kicsi. És sokat beszél róla, hogy ringatni fogja, meg játszani vele, odaadja ezt meg azt a játékát neki, meg van hogy veszünk pl rudit vagy akármit, akkor mindig mondja, hogy a kistesójának is kell venni egyet. Egyszóval nagyon-nagyon várja, főleg hogy a pici is lány lesz, ez volt a nagy vágya a lányomnak. Még hasam is alig volt, mikor kijelentette, hogy neki fiú tesó nem kell, csak lány.

Én most 32 hetes vagyok. Jelenleg sokat kell feküdnöm és kímélni magam, mert sok a magzatvizem, és nem kellene még megszülni. De egyébként minden oké, keményedés sem sok van viszonylag, csak a hátam fájogat ha többet tevékenykedem, és a farcsontom fáj sokat a folyamatos terheléstől.

2013. jún. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kislányom 5 éves és nagyon várja a kistesót!Énekel,beszél neki,simogatja a pocakom. 34 hétben járok,a gyomorsavam sokszor a torkomban van és a jobb oldalam nagyon feszül ülésnél,ezeket leszámolva jól vagyunk.
2013. jún. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányom 2 éves, simogatja a pocit meg beszélget a tesónak, pedig még csak a 13. hetet töltöttem pont ma :D várja már mondta hogy odaadja majd neki a játékait, meg már most is hozza oda és teszi a pocihoz, mondta hogy majd az ő szobájába lesz a baba és játszani fog vele, első időkbe nem fogom őket egy szobába tenni. A rosszullétek már elmúltak, gyomorsav gyötör meg most fáj a fogam, de este megyek fogdokihoz, egyébként minden rendbe. És te kedves kérdező?
2013. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én pár nap múlva töltöm a 20. hetemet.4 éves a nagylányom,nagyon várja ő is a tesót,aki kisfiú lesz.Ők egy szobában lesznek,legalábbis ez a terv.Hányinger és hányás lassan múlt el,még néha előfordul,hogy rosszul vagyok,fáj a derekam é csontjaim.Elég nagy a pocakom.
2013. jún. 6. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!