Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekünk már soha nem lesz...

Nekünk már soha nem lesz gyerekünk?

Figyelt kérdés
Pár éve megbeszéltük a párommal hogy amikor rendeződnek a dolgaink, akkor komolyabban beszélünk a babavállalásról. A minap felhoztam ezt neki. Erre az volt a reakciója, hogy Ő nem akar erről beszélni addig, amíg minden gyerekkori vágyát, álmát meg nem valósította. Akkor elkezdte felsorolni őket, amik bizony nem könnyen megvalósítható, szinte kivétel nélkül óriási anyagi befektetést igénylő dolgok voltak. Akkor elkerekedett a szemem, hiszen reálisan átgondolva ezek még éveket fognak jelenteni. Szeretem őt, vele akarom az életemet leélni, de nem akarok még éveket várni. Mit tegyek? Volt már valaki ilyen helyzetben? Kérlek segítsetek!

2013. jún. 7. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, még nem érett meg az apaságra. Nem tudsz semmit csinálni mert ha erőlteted annak csak veszekedés és csonka család lesz a vége.
2013. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én 27, Ő 31 éves.
2013. jún. 7. 14:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolatban ideálisan azért nem csak az egyik fél álmai a fontosak. Ugyanakkor ha ő még nem akar gyereket, sajnos erőltetni, rábeszélni sem szabad. Kérdezd meg, hogy képzeli el magát 5-10-15-20 év múlva és kérd, nézze eszerint, mi a jobb sorrend.
2013. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Harmadik nagyon jót írt! Kérd meg, hogy gondolja át, milyennek látja magát, mit szeretne 5, 10, 20 év múlva! Hihetetlen sok minden ki tud derülni így, ha komolyan veszi.
2013. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyilván attól függ, mik ezek a vágyak, ha egy saját kis lakás, kis olcsóbb autó, vagy egy Ferrari, és ház a Maldív-szigeteken?

Nem mindegy mik azok az álmok...


Üljetek le beszélni, mert az egyik legfontosabb, hogy közösek legyenek a céljaitok az életben, így elfutnak a szálak egymás mellett...Hiába szereted...

2013. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy írtatok!
2013. jún. 7. 14:55
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

3 lehetoseg kozul valaszthatsz, es most mindenki nyugodtan pontozzon le:


1. Beletorodsz abba amit akar


2. Itt van az a resz, ahol sok noben olyan nagy az anyai oszton, hogy inkabb kidobja a parjat es keres masikat


3. Titokban felcsinaltatod magad vele, mert vegulis gondolom ferj es feleseg vagytok, vagy legalabb elettarsak, igy nemcsak az o almai valosulnak majd meg, hanem a tied is.


Realisan ezek kozul valaszthatsz.

2013. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért ott van az a 4. lehetőség, hogy megbeszélitek és kompromisszumot köttök. Értelmes emberek ezt választják. Ha semmmiképp nem tudtok közös nevezőre jutni, akkor tényleg el kell gondolkoznod azon hogy vagy vele fogsz élni (egyelőre) gyerek nélkül, vagy egy másik emberrel, aki szeretne gyereket...
2013. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elég undorító, hogy valakinek a párja átverése egyáltalán opció.
2013. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha elolvasnátok még egyszer amit írt, a 4-es terv eleve nem opció, mert már megbeszélték.


Undorító dolog igen, de még undorítóbb, amikor az egyik ember a másik álmait félretolja évekre, hogy csak neki jó legyen, és ha neki jó lesz, akkor megengedi, hogy a másiknak is jó legyen.


Mivel a kérdező nem akar szakítani, ha nem vállalja az projekt előrehozatalát pár évvel titokban, akkor fel kell készülnie arra, hogy sosem lesz anya.


Ti meg akik leszavaztatok, ugyanolyanok vagytok mint a férje.


A leírtakból nagyon önző és magamista párja van, a helyében lecserélném.


Gondolom, akik leszavaztatok, nektek van gyereketek, és fogalmatok sincsen mennyi keserűség és fájdalom van az ember lelkében.


Én tudom milyen az, amikor nincs remény arra, hogy anya legyél egyszer. Ti nem.


Nem hiszem, hogy lennétek a helyében, buta nagyszájúak.

2013. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!