Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már valaki úgy, hogy a...

Járt már valaki úgy, hogy a 19 hetes uh-n tévedtek a baba nemét illetően? Vagy ekkor már 100%osan megtudják mondani?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ: lányt benézhetnek fiúnak, de fordítva nagyon ritka. Továbbá van, hogy szégyenlős a baba. A lányunk a 22.en nem mutatkozott, összeszorította a lábait, a nunijánál meg ott volt mindkét keze. Valahol megvan róla a fotó, olyan, mintha szégyenlősködne...
2013. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek lányt mondtak végig, volt meglepetés a szülésnél, fiú lett!

Nekem a doki a 24-héten nem merte megmondani, tippelni sem, majd csak 32 hetesen mondta hogy fiú.

Semmi sem 100%, ha fiút, ha lányt mondd, tévedhet! Rajta is van az ultrahang leleten, hogy nem 100% a vizsgálat, bármiben tévedhet!!!

2013. jún. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha fiút mondanak, az valószínűleg fiú lesz. Nálunk a 12. héten egyértelműen látszott a fütykös. Ha a doki nem mondja, akkor is látom.

Ha lányt mondanak, abból még lehet kisfiú, bár 19. héten azért már elég jól eltalálják, már ha belátnak.

2013. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem,mert lány mondtak,bár hason feküdt,nem tudom hogy láthatta a hölgy. Nagyon fiút vártunk,így teljesen meglepődtünk. Tudom tévhitek,de a kívánosság,pocakforma mind arra utal,hogy kisfiú;és itt van a megérzés is.
2013. jún. 11. 10:46
 5/7 anonim ***** válasza:
18 hetesen 100%-ra mondták h lány az is lett :) Ma 4 hós :)
2013. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hasonlóan voltam én is.

A második terhességem teljesen egyezett az elsővel (kívánósság, hasforma,rosszullétek, megérzés), elkönyveltem, hogy ő is fiú.

A 18. heti UH-n mondták először, hogy lány, utána mindvégig.

Először furcsa volt, meg kellett szoknom, de nem adnám semmiért az én gyönyörű lánykámat! :-)


Barátnőmék szintén nem hittek az UH-nak, mondták, majd szülésnél kiderül, hogy fiú, ők is tévedtek...


Szerintem, ha a doki úgy látta, és biztosra mondta, akkor lány.

2013. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a doki a 19. héten azt mondta kislány, és az is lett! Ma már 1 éves!
2013. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!