Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3111-es méhszájérték? Már el...

3111-es méhszájérték? Már el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Mennyi lehet még hátra szerintetek? Harmadik baba 40+2 hetes kismami vagyok, nem szeretném ha a harmadikat is inditanák. De ezek szerint?????
2013. jún. 12. 12:57
 1/4 Kerria ***** válasza:

Én 39+5 nél voltam még csak 2-re nyitott, így engem indítottak.


Szeretkezés, guggolás, meleg vizes fürdő... ezeket javasolták nekem anno, de a magas vérnyomás problémám miatt egyiket sem tehettem :(


Illetve most hallottam egy teáról, ami állítólag elősegíti a tágulást, így majd ezt szeretném kipróbálni.


Kitartást, remélem tágulsz még és nem lesz szükség indításra!

2013. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaaaj nem akarlak elkeseríteni mert ugye mindenki más- de nekem a harmadik babámmal 38 hetes korunk óta 2211 volt és simán túlhordtam őt is 41.héten indították reggel (onnan mondjuk 4 óra alatt meglett).

Én ilyen túlhordós típus vagyok úgy látszik:)

2013. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy szuleszeten dolgozo noverke tanacsolta nekem, hogy amilyen forro vizet csak el tudok viselni zuhanyozzam le a hasam negyed oran keresztul. Penteken a doki hazakuldott 40+2naposan, hogy hetfon menjek vissza, mert tuti nem lesz addig semmi sem, mehszajerteket nem mondott. Este zuhanyoztam igy, reggelre elfolyt a viz. Egy probat meger. Konnyu problemamentes szulest kivanok!
2013. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sajnos nekem is ennyi volt az érték még a 41 hét küszöbén is,..C: 3111

indítás lett a vége a szülőszobán tágítottak és indították be a szülést,nem volt semmi gond,csak a baba nem akart jönni és a méhszáj is kemény és vaskos volt,lényeg hogy nem volt jele szülésnek.

ennek már 6 hónapja.

kislányomat is így szültem,ez nálam genetika.( a túlhordás és az éretlen méhszáj)

pedig rengeteg amnioszkópiám volt és ittam a málnalevél teát,szex,munka..stb..stb.. de nem használt,így indították őt,(oxitocinos infúziópróbám volt,mindkét gyerkőccel lettek összehúzódásaim ezért indították be a szülést,és kaptam prosztinos méhszájérlelést)de minden rendben zajlott egészséges kisbaba :)

2013. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!