Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megvehetem a szoptatós melltar...

Megvehetem a szoptatós melltartót 35 hetesen vagy várjak még ( a méret miatt)? Tudtok jó helyet Budapesten, ahol jó áron van? Kb. mennyi?

Figyelt kérdés
Érdemes már a kórházba is bevinni?
2009. okt. 10. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy megveheted,kb 1 merettel nagyobbat mint amit most hordasz.Mar elso naptol nagyon hasznos :-)
2009. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhesség alatt már jókorát nőttek a melleid, akkor valószínűleg a tejbelövelléskor csak kevéssel lesznek még nagyobbak, ha meg eddig nem nagyon, akkor ugrásszerű növekedés várható, kicsit lutri... Én kettőt vettem kezdésnek, aztán amikor 1 hetes volt a baba, és kialakult a méret, akkor még néhányat. (Elefáni Babadiszkontban sokkal olcsóbb, mint máshol, mondjuk nem túl szépek, de tiszta pamut és kényelmes)
2009. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a piacon vettem 1500 forintért, és tökre bejött, de hogy őszinte legyek csak egyszer használtam rendeltetés szerűen, egyébként lerántom azt kész. Fene szórakozik kapcsolgatással. ;)
2009. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2009. okt. 11. 07:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Én már a 20. héten megvettem 4db-ot. Egy számmal nagyobbat vettem mint ami most kell, mert sopiztatáskor duzzadtabb lesz a melled.

32km

2009. okt. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia! én jártam úgy szoptatós melltartóval, hogy bár nagyobb méretet vettem, amikor megszületett a picim, még egy ideig nem volt kényelmes. a mell alatti részen találtam szűknek. később viszont, ahogy a pocakom húzódott (vagy két-három hét), csak azt tudtam használni, a többi bő volt :) a kosárrészekkel nem volt gondom, elég kényelmes, bővülő anyagokból készülnek.

most másodjára úgy csinálom, hogy veszek egy melltartó toldópántot, vagy készítek, így tudom majd használni rögtön a kórházban és később is. persze ez csak terv :)))

[link]

2009. okt. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. okt. 11. 13:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kínaiban láttam a múltkor 600 Ft körüli összegért.Szerintem én is a 36. hét környékén meg fogom venni.
2009. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!