Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn leszek 10 hetes terhes,...

Hétfőn leszek 10 hetes terhes, de nagyon görcsöl a hasam úgy mint akinek meg kell jönnie. Ez természetes vagy lehet valami gondja a babának? Egészséges volt a baba az utolsó ultrahangon.

Figyelt kérdés
Bár akkor is fájt a hasam. Ilyenkor mit lehet tenni?
2013. jún. 15. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magnézium és magnézium. Én is azt szedek,és azóta sokkal jobb. Nem görcsölök. :) Gratulálok!
2013. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, a magnézium tényleg segít. egyébként ez normális, emiatt izgultam végig az első trimesztert, amikor reggel mentem pisilni, hogy na ma megjön vagy nem jön. 36 hetes kismama, nem jött meg :)
2013. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem görcsölt, de nagyon feszült, még most is feszül, de kezdetektől szedem a Magnerotot. Most 12 hetes vagyok.
2013. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs probléma nyugi,nő a baba szépen és ezzel együtt a méhed is.Tágulnak a szalagok is.Sok magnézium segít! De nem a magne B6,az nem ér semmit.Vagy a magnerot v. a magnesium citrici 500mg. 28hkm
2013. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem már 10 hónapos a babám, de sosem görcsöltem terhesség alatt, ezért bocsi, ha hülyeséget kérdezek. :)


Nem lehet, hogy orvoshoz kellene menni? Hogy megnyugtasson? Én tuti betojnék, mi van ha nem csak magnézium kell?


Vagy ha gond van, akkor magnéziumtól sem múlik el?


Én nem vagyok az az orvoshoz rohangáló típus, csak felmerült bennem a kérdés. :S

2013. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem görcsölt sokat a hasam, de néha volt olyan érzésem, mintha meg akarna jönni. Természetes, nő a méhed, nyúlnak a szalagok.. Szedj magnéziumot, de lehet azért beszélned kellene az orvosoddal is
2013. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!