Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is egyértelmű,...

Szerintetek is egyértelmű, hogy a Gravida a legjobb a lenti összehasonlítás alapján?

Figyelt kérdés

[link]

Van benne jód, omega3 nincs, de azt szedném külön... És nagyon sok vitamin van benne, ami a többiben egyáltalán nincs is. A Femibion nem tartalmaz sok mindent és az arány is kisebb mint a Gravidában, Elevitben és méreg drága. A Gravida meg nagyon jó árban is van. Szerintetek is jó érvelés?


2013. jún. 17. 12:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Azóta már én is vettem egy 90 szemeset is, este veszem be, semmi panaszt nem okoz. A görcsökre jó a Magne B6, nekem orvos írta fel, meg nyugodtan vehetsz be Buscopant, nekem úgy is napi 2*1-et kell szednem, ha nem görcsölök. ;) De az orvos majd úgy is elmondja, vagy már el is mondta... :)

2013. júl. 17. 10:07
 12/13 anonim ***** válasza:
kaptam egy kis hormonpótlást az elözmények miatt meg szedjem a vitamint.nem mondott magneB6 ot. Bár sajnos látott 2 hematomát,ha vérezni kezdenék rutascorbin. Meg rengeteg pihi. Ha pihenek nincs semmi gond de egyböl megérzem ha tul sokat teszek veszek.de a gravida nekem bevállt eddig.semmi bajom töle.
2013. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én nem nagyon néztem utána a vitaminoknak, csak az ismerőseim véleménye alapján választottam a Gravidát, és semmi bajom tőle. Lassan 1,5 hónapja szedem, 4 hetes vagyok és jól vagyok :)

2013. júl. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!