Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukros dietaba a ceres-nek...

Cukros dietaba a ceres-nek melyik kenyeret lehet beilleszteni, ami lassu felszivodasu, es nem dobja meg a cukrot? Akinek van tapasztalata megirná?

Figyelt kérdés
Koszonom a valaszokat!
2013. jún. 17. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
egyedül a teljeskiörlésű tönköly kenyér amiben nincs fehér liszt. Én csak picit piritva avgyis melegítve tudom megenni amugy szikkadt kemény. Én most a pro body kenyeret eszem 3 napig tök jó puha és finom is. Ezt lehet kapni lipóti pékségben is de én prima pénél veszem ott olcsobb 50 Ft-tal és másabb magvak vannak rajta.
2013. jún. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt neked kell kitapasztalni. A Ceresből nekem egyik sem vált be.

Bakonyi barnát ettem, egy hétig minden ok, aztán kiakad attól is. Pár napig tönkölykockát ettem, aztán visszaálltam bakonyira.

2013. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a tönköly kockában elég sok a fehér liszt.
2013. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Slimm kenyeret ettem, nem ment fel a cukrom egyáltalán.
2013. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztalni. Én cukorbeteg vagyok és reggel csak a bakonyi barna kenyeret tudom megenni, de abból is csak 1 szeletet. Így max. 20 gr CH-t eszek reggel, azt is dupla annyi inzulinnal, mint a déli 50 gr-ot. Vacsorára már tudok enni másfajtát is, pl. teljes kiörlésű, vagy grahamot.
2013. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem vált be, mindegyiktől felment a cukrom:( Csak azt bírom enni, ami 100%-osan teljes kiőrlésű (saját sütés). Nekem a purpur kenyértől is nagyon felmegy sajnos.


Szóval ezt neked kell kitapasztalnod.

2013. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a tönkölybúza kenyeret tudtam enni, másfél szeletet, és grahamot. Mindkettő ceres. Ezeket felváltva ettem. A legjobb volt a saját sütésű kenyér. Tapasztald ki. Ajánlják azt is, hogy váltogasd. A reggeli utáni torna, vagy séta szinten tartotta a reggeli cukromat. Ez nagyon fontos!
2013. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Pro Body-val vigyázni kell, mert a magok egyben jönnek ki, így nem a legjobb választás egy kismamának, ha el akarja kerülni az aranyeret...
2013. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


A tönkölykockában arányaiban kevesebb a búzaliszt, mint más összetevő, így nyugodtan ehető.

2013. jún. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a tippeket. Kiprobaltam a ceres tk tonkoly kenyeret, de sajna attol ugyanugy nem volt annyira koser a cukrom, mint szerettem volna. Kicsit vonakodva ugyan (hisz ugye megiscsak buzaliszt, ugyhogy nem is ertem, hogy tudtak ennyire lecsokkenteni a ch tartalmat), de vesztenivalom nincs alapon kiprobaltam a ceres slimm kenyeret, hat az meg bejott, raadasul ugy, hogy jol bevacsizta, belole, es boven nem leptem tul a megeheto ch tartalmat. Hat draga lesz az elkovetkezendo 11 het, mar ami a kenyeret illeti :-)
2013. jún. 18. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!