Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lábdagadásra segít a hidegvize...

Lábdagadásra segít a hidegvizes borogatás?

Figyelt kérdés
Majd szét pukkan a lábfejem és bokám,alig bírok járni,a felpóckolás nem sokat segít.z már szülésig így marad,mert egyre rosszabb napról napra.Már reggel is ígykelek fel bedagadt lábbal.37hetes kismama,jah és az ujjaim is olyanok de az elviselhetőbb a kezemen...segítsetek légyszives,mert nagyon rossz.
2008. jún. 21. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnalom :((

Megprobalhatnal napi 2 bogre csalanteat inni, nekem dokim ajanlotta, segit a vesenek a felhalmozodott vizet kivalasztani!

Emellett polcold fel es faslizd be hidegvizes faslival. Tobbet sajnos nem tehetunk :(

Ja, es semmi so.

Minden jot!

2008. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a zöld tea (nestlé vizao) valamelyest segített. De ez a meleg nem tesz jót nekünk, én is lufis vagyok megint...


38 hetes kismama

2008. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem időnként jelentkezik, általában ha nagyon meleg van, hiába pockolom, amit észre vettem, hogy mikor változtatok a táplálkozásomon sokkal jobb. Most megint nem figyeltem és elkezdődött tegnap óta odafigyelek rá és ma már nem volt vele bajom. Próbáld ki és sok-sok folyadékot igyál, füszeres kaja, kenyér, édesség nuku. Ellenben rengeteg zöldség, este ha megéhezem mert általában még 21-22 óra körül rám jön egy nagy éhség vagy gyümi, joghurt kis túróval. sok sikert
2008. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Azt én is észre vettem,hogy ha több vizet viszek be akkor mintha jobb lenne,a gond,hogy wcre nem megyek tőle többet..lehet még többet kéne innom.régebben megittam kb 2-3liter is egy nap most jó ha egy liter lemegy-azóta vizesedek is..a sót nem nagyon használom csak ami a főtt kajába szükséges.Édesség az van sajna bár próbálom elhagyni-eddig kevés sikerrel.Fűszeresebben nem eszek mint eddig -akkor sztem már hamarabb is kellett volan jelentkezzen a dagadás.FElpóckolás semmit sem ér,a hideg vizes borogatást most próbáltam de félek nehogy megfázzon az izületem-így is fáj néha..amúgy nem vettem észere v

álltozást.Talán a dinnye segít mintha attól jobb lenne..Amúgy scak pár hete vizesedik de most már nagyon durván..végig ilyen marad??

2008. jún. 21. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:

22. órai válaszoló vok, én is ettől tartok, a dokim azt mondta ebben a melegben nagy pocakkal nagyon ritka kismama aki nem szenved ettől, nagyon kell vele vigyázni, egyébként mikor a gyümit írtam a dinnyére gondoltam én vacsi helyett ettem rengeteget volt hogy már a férjem jött ki a konyhába és vette el előlem :))) A védőnőmnek megjegyeztem és azt mondta hogy a legjobb vízhajtó hatású gyümölcs, csakh vigyázni kell a nagyon magas édesség tartalma miatt!! De ha te sem eszed amúgy az édességet más formában szerintem belefér!

Kitartás

2008. jún. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Háát egy 8kilos dinnye lecsúszott két nap alatt:))))
2008. jún. 22. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!