Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok,6 napja piros...

12 hetes vagyok,6 napja piros vérzésem volt ami másnaptól barna folyásra váltott. Itthon vagyok, ágyban fekszem, továbbra is progeszeront szedek a doki tanacsára. Veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokmindenkinél volt ilyen, többek között unokatesóméknál. Egyet ne felejstsünk, minden vérzésnek más eredete lehet. Van egy ismerősöm, neki 11. hét vége felé volt erős vérzése. Neki is valami vérömleny távozott. Mit mondott az orvos, mi okozta a vérzést?
2009. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, azóta is inkább fekszem, kímélem magam, párom takarít, meg ilyenek. Én Duphastont kaptam, Mg.t és Seduxent. Kb. 2 hétig barnáztam.
2009. okt. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

18 hetesen volt piros vérzésem, kórházba kellett feküdnöm pár napot, mert méhlepény leválásom volt, kb. 3-4 órát véreztem, utána még 2 napig barnéztam. A méhlepényem helyén egy haematóma alakult ki, ezért 2 hónapig feküdnöm kellett. Szerencsére felszívódott és már 33 hetes vagyok :))) De azóta is előfordul pici barnázás, de dokim szerint ekkora terhességnél már ilyenekkel nem foglalkozunk, úgyhogy igyekszem nem idegeskedni.

Minden rendben lesz, csak pihenj sokat! :)

2009. okt. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont egy hete jöttem ki a kórházból ilyen probléma miatt. Egyik este úgy 20-30percig pirosan véreztem, aztán enyhe barna volt úgy két napig. Mára semmi gond. Az UH szerint lett volna egy ikertesó. De addig semmit sem tudtunk róla. Most pihenek egész nap míg be nem töltöm a 12. hetet. Most vagyok 9 hetes.
2009. okt. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hetesen volt erős vérzésem. 1 hetet feküdtem kórházba és ma már 1 hónapos kislány anyukája vagyok! Konkrétan én a mai napig nem tudom miért volt a vérzés.Sok sikert!
2009. okt. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat

mindenkinek kellemes babazast:)

2009. okt. 12. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!