Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hány hetesen lett...

Kinek hány hetesen lett fejfekvésű a baba. A 30 hetes UH-n mi még farosak voltunk. Meddig nem késő hogy beforduljon? 2 baba

Figyelt kérdés
Éreztétek mikor megfordult, vagy olyan az mint ha csak "simán" mozogna?
2009. okt. 12. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 25 hetesen már fejfekvésű volt, mondta az orvos, hogy jó lenne, ha így maradna. De én úgy tudom, hogy a 37. hétig befordulhat. Vannak "praktikák", amik elméletileg arra ösztönzik a bébit, hogy forduljon (ha jól emlékszem az áprilisi Kismama magazinban olvastam).
2009. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam a 38. héten fordult be (pedig nagy baba és első baba volt).

Nem mondom, hogy fájt, ahogyan megfordult, inkább kényelmetlen volt, de a szoba másik végéből is lehetett látni a hasamon, ahogy mozog. :)

2009. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen praktikák? Tudnátok párat írni?
2009. okt. 12. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is pár hete tettem fel hasonló kérdést, mert szintén második baba, és 34 hetesen még faros volt.

Na onnantól mindennap 2x20 percre négykézláb állásba ereszkedtem de úgy hogy a könyököm be legyen hajlitva.

A másik ilyen pozíció h lefeküdni hátra és a csípő tájékot alátámasztani párnával (itt is az a lényeg h feljebb legyen a csípőd mint a fejed).

Van még ilyen hogy meleget kell tenni lentre a szeméremcsonthoz, a méh tetejéhez a gyomrod környékére meg hideget mert ez is megfordulásra bírhatja, meg homeopátiás cucc is van rá, de én ez utóbbiakat nem próbáltam.

Nekem nagyon sokat mozog amúgy is a baba, és néha elég fájdalmas, úgyhogy nem tudom végülis mikor fordult meg konkrétan, de most 38 hetes vagyok és pár napja voltunk UH-n és már fejvégű hálistennek!!

Szóval még megfordulhat neked is simán!!!

2009. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 28 hetesen már fejvégű volt,de azt mondták,hogy még foroghat.
2009. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!