Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetet betöltöttem és...

29 hetet betöltöttem és tegnap csak úgy éreztem a babát hogy bal oldalamra fordultam és mintha ment volna a hasamban. Ez is mozgás?

Figyelt kérdés
2008. jún. 22. 09:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 32 hetes vagyok, és ez a második nap (bár mégcsak délelőtt van), hogy nem izeg-mozog állandóan egész nap. Valószínűleg a baba mozgását a meleg is befolyásolja, ill. az, ahogy Te érzed magad, ahogy viseled ezt a meleget. A babák nem minden nap ugyanolyan aktívak. Én éjszaka éreztem azt, amit Te, ahogy oldalra fordultam, elkezdett menetelni és püfölni. De ez is mozgás, valószínűleg kényelmetlen volt neki, és felébredt.

Próbáld ki azt, hogy hanyatt fekszel és a kezedet ráteszed a pocidra (csak tedd rá és hagyd ott). Nálam ilyenkor, ha alszik is előtte, tuti elkezd mocorogni, és finoman bökdös.

Szerintem ne izgulj, ha eddig mindig érezted a babát és rendben volt minden, most sincs baj!

2008. jún. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!