Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sűrű, krémes, sárgás "anyag"...

Sűrű, krémes, sárgás "anyag" mi lehet?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok. Ma pisilés után mikor megtöröltem, krémesnél sűrűbb, sárgás valami jött, de csak egy egészen kicsi, mint egy tökmag, vagy még annál is kisebb. Sűrű, mint nátha esetén az orrváladék. Nincs alapvetően semmilyen folyásom, sem gyulladásom, nem tudom, mi lehet ez? Ugye nem nyákdugó vagy ilyenek? Még sosem láttam ilyet. Mennyire vegyem komolyan? Van tapasztalatotok ebben?
2013. jún. 20. 12:12
 1/5 gabszem ***** válasza:
ne törődj vele, lényeg hogy vérzés ne legyen.
2013. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó, dehogy, vérzés! :) Szerencsére sosem volt, még barnázás sem. Csak nagyon figyelek, mert első baba, és ne tudom, mire kell figyelni, mi lehet fontos :) Köszi a választ!
2013. jún. 20. 12:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem első babámnál nem volt ilyen, most viszont a másodiknál én is tapasztalok hasonlókat, mint te. Én is megilyedtem, hogy nehogy nyákdugó legyen. Én kb az 5. héttől tapasztalok ilyet néhány naponta, most tartok a 9. hétnél és hála istennek semmi probléma. Én rákérdeztem a dokimnál, hogy ez normális-e, azt mondta, hogy igen, ez lehet a terhességtől.

Amúgy a nyákdugó az kicsit másabb, inkább a kocsonyához hasonlítanám és egyáltalán nem krémes.

Remélem tudtam segíteni. Azért említsd meg a dokidnak, hogy megyugodj, nincs semmi baj.

2013. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 hét múlva megyek hozzá legközelebb, ezért is gondoltam, hogy kérdezek itt is, sokat tapasztalt anyukákkal is lehet itt találkozni :) Köszi a választ neked is, és sok boldogságot! :)
2013. jún. 20. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1o hetesen jött ilyen, de nem találtak semmit.
2013. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!