Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek ilyen tapasztala...

Van valakinek ilyen tapasztalata? Ez nagyon furcsa számomra? Mondhatni durva!

Figyelt kérdés
Májusban volt egy vetélésem.Azóta semmi.Csináltattam hormontesztet, hogy mi lehet a baj.A progeszteronom 0,89 volt 11 napja.Tegnap voltam ultrahangon és a dokim azt mondta, hogy lehet hogy amit látunk az ultrahangon az akár korai terhesség is lehet, de nem biztos.Reggel Béta HCG teszt vérből aminek az eredménye nulla lett.Ergó nem terhesség, de akkor meg mi lehet a méhembe?Valaki járt már így?az utolsó mezes szeptember 5-én volt.PÉm október 1-én még nem volt a hormonvizsgálat alapján.Mi lehet ez?
2009. okt. 12. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akármi is...

Fura, mert nekem meg azt mondták 5 hetesen, hogy semmi terhességre utaló jel nincs, pedig már 2 + tesztem volt.

Lehet csak megvastagodott a méhnyák. Csinálj tesztet és ha nem jön meg, doki.

De ha október 1-én volt peteérésed, még nem is nagyon kéne menstruálnod...

Lehet inkább lazítani kéne a sok kütyü helyett, előbb össejönne - tudom nehéz, de igaz.

2009. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
október 1-én MÉG nem volt pém.A monitoron pont úgy nézett ki mint amikor terhes voltam annó.Pont azt a képet kaptuk.
2009. okt. 12. 17:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg ciszta?De pont olyan mint egy beágyazódott petesejt?Hát ez nekem már sok.
2009. okt. 12. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérd ki másik orvos véleményét is. Van, hogy babát cisztának néznek és talán fordítva is.
2009. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Te tettél fel kérdést tegnap, ugye? :(


Szoktak "viccelni" a képalkotó eljárások. Amikor elkezdtük a vizsgálódást, akkor egy röntgen és egy hüvelyi uh is mutatta a méhemben a göböket, amire azt mondták, lehet mioma is. Csináltak egy hiszeroszkópiát, hogy majd kiveszik... és nem, nem volt semmi benne. Elaltattak, nekiláttak a műtétnek de meg is álltak, mert minden a legnagyobb rendben volt.

2009. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!