Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismama vagyok. Volt...

9 hetes kismama vagyok. Volt másnak is terhesen az hogy bedugul a füle? Nekem csak a jobb szokott, pár napja és azt hallottam lehet terhesség velejárója a megnövekedett keringés miatt. Volt másnak is ilyen?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is folyamatosan be volt dugulva vagy az egyik, vagy mindkét fülem a terhességnek kb. a 30. hetéig, elég tompa lett a hallásom... Sőt, az orrom is be volt dugulva, alig éreztem szagokat. Voltam fül-orr-gégésznél, Physiomer orsprayt javasolt, az segített egy kicsit (csak tengeri sós víz, nem árt ilyenkor). Viszont mióta megszültem olyan lett a szaglásom, mint egy vadászkutyának, és a hallásom is végre éles, szóval ne aggódj, elmúlik! ;)
2013. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtál ez megnyugtató :) ez a spray recept nélküli?
2013. jún. 22. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, recept nélkül meg tudod venni. :) Remélem segít majd neked is!
2013. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi!!!! :D
2013. jún. 22. 12:12
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is, szintem voltam dokinal mert mar azt hittem megsuketultem, de semmit nem talalt. Amire en rajottem, hogy alacsony vernyomas okozta nalam, ha ittam egy kavet, sokkal jobb lett
2013. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi válaszod!
2013. jún. 22. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!