Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha múlt hét csütörtökön...

Ha múlt hét csütörtökön kellett vna megjönnie (28. nap) akkor mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akár most is. Már biztos kimutatja a teszt, ezek a mai tesztek nagyon érzékenyek. Az én terhességemet már kimutatta aznap mikor meg kellett volna jönnie, a 28. napon... Menj tesztért és majd ird meg az eredményt!!!
2013. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor akár már ma este is, de ha biztosabbra akarsz menni, akkor a holnap reggeli első vizeletből. Szorítok, majd írj, mi lett az eredmény!
2013. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
már tesztelhetsz :) ha esetleg negatív lesz vagy nagyon halvány azt javaslom, h pár napra rá tesztelj majd újra. Sok sikert! :)
2013. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már akár aznap tesztelhettél volna! az biztos hogy van türelmed... Vagy nem tervezett?
2013. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Már van egy babónk, még szoptatom reggel-este, eddig 1szer jött meg, most a 2. késik, ez normális szerintetek?
2013. jún. 24. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha szoptatsz, akkor "akármilyen rendszertelenül" jöhet a vérzés, egyáltalán nem biztos, hogy babás vagy, de persze nincs kizárva.

Nálam most a 3. bab után olyan is volt, hogy megjött kétszer, majd 3 hónap kimaradt, azóta van, de 28-43 naposak a ciklusok. :o)

2013. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Emiatt tényleg lehet még kicsi rendezetlenség.
2013. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem biztos,hogy terhes vagy.Én is szoptatok még,és megjött 3 hónapig rendesen,30 naponként,most viszont már 1 hónapja nem jött meg.Vettem én is tesztet,de negatív lett.

Valószinű a szoptatás miatt alakul így.

2013. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!