Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Knerczer Lászlónál volt...

Dr Knerczer Lászlónál volt vki babamozin? Minden éredekel, milyen volt, mennyi volt stb.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat! :)

#babamozi #Dr Knerczer László
2013. jún. 24. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én 3 hete voltam, de nem ő csinálja, hanem a szonográfus dr. Nő. Azt hiszem Évának hívják, nagyon kedves! Őt kell az időpont miatt is felhívni. 8000Ft. cakli pakli. Ebben van dvd, és kinyomtatott fotó is. Nálunk 5db készült. Lelkiismeretes, mert addig dolgozik a babával, amíg jó képeket nem tud csinálni. Megnézi természetesen, hogy a baba egészséges, nincs e valami rendellenesség. Nálam mondjuk annyira nem ment bele, mert a kórházba is ő csinálta a genetikai uh-t, már tudtuk, hogy minden rendben. A dvd-t ő adja nem kell vinni. Én a 31. héten voltam, akkor már elég nagy volt a baba, ha lehet te előbb menj.

34hkm

2013. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt még meg kérdezhetem, h meddig tart a mozi fél órás vagy 1?? Akkor leletet nem kapunk csak meg nézi h minden rendben? :)
2013. jún. 24. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Leletet nem ad. De ha megkérdezed, megmondja a súlyt és a többi értéket. Nekem kb. 40 percig tartott, mert nem volt hajlandó az arcáról levenni a kis kezét.
2013. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! :) nekem mondjuk odébb van 18 hetes vagyok és olyan 24-25 hetesen akarok menni, de tisztán akartam látni! :)
2013. jún. 24. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!