Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem érzem mozogni a babámat...

Nem érzem mozogni a babámat ugye nincs vele baj?

Figyelt kérdés

16 hetes vagyok 5 napja érzem a picit, 2. baba, de most nem éreztem már tegnap sem és ma sem mocorgott még, nyugtassatok meg hogy nem baj van vele csak nem is tudom elfáradt vagy valami.

Nagyon izgulok nyugtassatok meg


2013. jún. 25. 09:10
 1/6 petera6 ***** válasza:
Még elég sokáig normális, ha nem érzed minden nap. Én kb 20. héttől éreztem rendszeresen, de akkor is voltak napok, amikor szinte alig.
2013. jún. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon megijedtem mert az első lányomat a 20. héttől kezdve végig éreztem minden nap, és most furi volt hogy éreztem pár napig és most meg semmi, de akkor ez normális, köszönöm a választ.
2013. jún. 25. 09:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen pici korban az is szerencsés, hogy érezted. Teljesen normális, még alig van súlya. Én 20+5 napos vagyok, második baba és erőteljese rúgásokat még mindig nem érzek, csak, hogy mozgolódik, de azt sem erőteljesen, azt is kb. a 18. héttől, de, ha nem lett volna már egy terhességem, lehet nem ismertem volna fel.
2013. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond. Esős az időjárás is, ezt ők is megérzik. Lehet, hogy egész nap alszik. Meg fiatal terhes vagy még, nem feltétlenül kell minden nap érezned.
2013. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha izgulsz, keresd fel a védőnőt, biztos nem haragszik meg, ő tud csinálni szívhang- vizsgálatot, ezért nem kell az orvosig elmenned, és mégis megnyugodhatsz.
2013. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Van itthon magzati szívhang figyelőm de még nem találtam eddig meg, a védőnő sem, múlt héten voltam nála, igazából jövő hét hétfőn megyek vérvételre és az orvosom is ott lesz mert ott rendel, SOTE II. bemegyek hozzá hogy nézzen rá a picire, és rá két hétre úgy is menni kell a 18 hetes uh.ra csak kicsit furcsa volt hogy napokig éreztem és most meg nem.

De akkor minden oké :) hétfőig meg kibírom addig is nézegetem a szívhang figyelővel hátha megtalálom végre, nem vagyok olyan kis darab sajnos a lányommal majdnem 15 kiló jött fel és így kicsit nehéz.

2013. jún. 25. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!