Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Máv kórház szülészetéről...

Timcsikusz kérdése:

Máv kórház szülészetéről vélemények?

Figyelt kérdés

sokat olvasgattam már róla nagyon megoszlanak a vélemények.

az is érdekelne még hogy mivel én SZTK-ba járok dokihoz de ő nem válall szülést és a Máv-ban fogok szülni akkor hol kell dokit felfogadnom?az ott dolgozó orvosokról hol tudnék olvasni vagy érdeklődni?

előző 2 gyermekemet vidéken szültem ott teljesen máshogy voltak a dolgok.aki ott szült és volt orvosa légyszi tájékoztasson:)


2013. jún. 26. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
3 éve szültem ott, ügyeletesnél. Ha így is érdekel, leírom a véleményem :-)
2013. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én minden szempontból jókat tudok mondani. 3 éve és 1 éve szültem császárral, tavaly koraszülött volt a babám, ott voltunk 1 hónapot.

Szerintem magyar viszonylatban jó állapotúak a szobák, és tisztaság van. Én jól kifogtam a nővéreket is, kedvesek voltak, és segítőkészek. Sok orvost is megismertem, sok a fiatal, lelkes orvos, és vannak tapasztalt idősek is, és úgy láttam, nagyon jól dolgoznak együtt. Én szakrendelésre jártam a Honvédba, de mindig ugyanahhoz mentem vissza.

Az orvosokról szerintem így fórumokon tudhatsz meg legtöbbet, aztán ha van, aki szimpatikus, hívd fel a kórházat időpont miatt, és mond, hogy X.Y. rendelésére szeretnél jelentkezni. Elmész hozzá, és kiderül, tényleg tetszik-e.


Az én orvosom Bálint Koppány volt, alapos, segítőkész, mindig megnézett, hogy vagyok. Bármikor hívhattam telefonon. Fontosabb kérdésekben mindig mondta, hogy konzultált a többi orvossal is, és az alapján mond véleményt, ez nekem nagyon-nagyon tetszett.

2013. jún. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Országos szinten itt a legmagasabb a császár aránya.

Nekem rossz tapasztalataim vannak sajnos,így félidőben orvost és kórházat váltottam..

2013. jún. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem csupa jó tapasztalatom van vele.

2009-ben méhen kívüli terhességgel feküdtem a nőgyógyászaton, a dokiknak köszönhetően megmaradt a petevezetékem.

2011-ben szültem ott. Az ügyeletesek fogadtak a szülészeten, figyeltek ránk, aztán beért a fogadott dokim. Sürgősségi császár lett a vége. Az osztályon a nővérek a rengeteg frissen szült ellenére is gyorsak, ügyesek, kedvesek voltak. A csecsemősök....nos, vannak jobbak és rosszabbak.

Most várom a második babát, már kétszer kellett bemennünk az ügyeletre, az egyik doki maximálisan figyelmes és aranyos volt, de a doktornőcske, aki utoljára vizsgált, kissé kelletlenül tette a dolgát.

A legtöbb dokinak magánrendelése van és szülészként jár be, kevésnek van sztk-s rendelési ideje. A uh állandóan fullon tele van, időpontot mindig érdemes kérni, különben sosem jutsz be.

Ha szeretnél neveket, szívesen megírom privátban.

2013. jún. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 1 es!

Igen így is érdekel.

Nem biztos hogy lesz dokim.

26 hetes vagyok egyenlőre nincs.

Még eldöntöm hogy szüléshez fogadok-e

2013. jún. 27. 11:32
 6/8 anonim ***** válasza:

1.vagyok.


Dr. Balog Lászlónál szültem, ő volt az ügyeletes. Nagyon elégedett voltam vele. Az egyik válaszolóval ellentétben, nem tapasztaltam, hogy császárpártiak. Középsúlyos toxémiával feküdtem benn 36-38 hét között és nem császároztak meg. Nekem jó tapasztalataim vannak. A szülésznők a szülészeten és az osztályon is nagyon alaposak, felkészültek. Az orvosok is jók, bár van amelyiknek érdekes stílusa van.

2013. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vegyesek a tapasztalataim.

Az első gyermekemnél nagyon jó, kedvesek és lelkiismeretesek a dokik, a szülésznők és viszonylag a nővérek is (volt köztük bunkó). Császárral szültem.

A másodiknál pár órával a tervezett csaszi előtt elfolyt a magzatvíz így éjjel mentem be. Szörnyű volt, hozzám sem szóltak, durvák voltak, húzgálták a szájukat (mintha én tehettem volna róla...). A nővérek anyonterheltek és nem túl kedvesek.

Most a harmadikat várom, kíváncsi leszek...

2013. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az eddigi statisztikák szerint valóban itt volt a legtöbb császár, de ez most változóban van. Nekem is az első sürgősségi császár volt, és a másodiknál azt mondta a doki, hogy lehet még természetes szülés (csak sietett a nyuszi így császáros lett ő is).
2013. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!