Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt a legszebb mondat,...

Mi volt a legszebb mondat, amit kismamaként mondtak nektek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 28. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 30hetes terhes voltam, odajött egy másik kismama-tök idegen nekem (aki még nagyon az elején volt hozzám). Azt mondta, hogy úgy akar kinézni, mint én, ha majd ennyi hetes terhes lesz. (nyár volt, kisruhában voltam-kb kisdinnyét nyeltem csak le :) de mivel végig sportoltam a terhességem, semmi nem látszott rajtam)
2013. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a férjem: "egyelőre te vagy a legjobb dolog, ami történt velem, de nagyon erősödik a verseny" :-)
2013. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem a Párom tegnap azt mondta mikor kijöttem a fürdőből, hogy most vagy a legszebb :)


22 h km

2013. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
a 2. nagyon aranyos :DDD
2013. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon csinosan öltözködöm, jól nézek ki. Holott a végére 22 kiló plusz jött fel a kezdő 72 kilómra. Nem voltam könnyű eset...de ez jólesett a zöldségárus nénitől, hogy végig csinosnak tartott!
2013. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem akkor hangzott el a mondat, amikor már éppen kibújt a babám. a férjem potyogó könnyeivel azt mondta, hogy a legcsodálatosabb nő vagyok a világon és annyira büszke rám, amiért így végigcsináltam a szülést (nehéz volt) és hogy ez élete legboldogabb percei. továbbá azt is mondta, hogy leborul minden nő előtt, mert most értette meg milyen hatalmas energiáink vannak és mire vagyunk képesek. amolyan szentség érzés töltötte be, amiért átélhette a női csodánkat, hogy életet adunk...
2013. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kismamaként jól esett,amikor már nagyobb pocakkal elvitt a párom étterembe és amikor elvitték az ételt,akkor a pincér kérdezte a szokásost:hogy ízlett? Én:nagyon finom volt. Ő:kedves egészségükre,és nézett a pocakomra :)

De a legszebb mondat,szülés után szintén: most még jobban szeretlek,mint eddig! Mindezt könnyes szemekkel (sosem láttam sírni,de még pityeregni sem),úgyhogy nagyon megható volt.

2013. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után, már amikor hazaértünk és végre csak hármasban voltunk. Akkor a férjem engem is körbecsodált, és ezt mondta: köszönöm neked ezt a kis csodát, amit adtál nekem! :-)
2013. jún. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szintén a férjemtől hatódtam meg, mikor iszonyú meleg volt, s már az arcom is felpuffadt, s mondtam neki, hogy már a legszebb dolog is eltorzult rajtam. Erre azt mondta: -Nem, édesem, benned a legszebb dolog a lelked!

Hát, volt pityergés. :D

2013. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!