Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Idézhet elő a terhesség...

Idézhet elő a terhesség hirtelen narancsbőrt?

Figyelt kérdés
Nekem két hét alatt olyan narancsbőrös lett a combom mint még soha. Lehet ez a babától?
2008. jún. 23. 13:35
 1/4 A kérdező kommentje:
3 hetes terhességet már kimutat a teszt?
2008. jún. 23. 13:36
 2/4 anonim ***** válasza:
A babától semmiképp. Legfeljebb a hormonok játszanak veled, bár nem hiszem, h ilyen korai terhességnél (már ha az vagy) jelentkezne. Nekem kb. az 5. hónap körül kezdődött enyhén. Inkább a táplálkozásodban, az elfogyasztott vízmennyiségen és a testmozgásod mennyiségén gondolkodj el. nem bántani akartalak, csak ez a véleményem/tapasztalatom.
2008. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha három hetes terhességről lehet szó, akkor a napokban ágyazódott be a baba! Ilyenkor még szinte semmilyen tüntetet nem produkál!! A tesztek is a beágyazódást követő 3. naptól mutatják ki a babát!

Szeritnem sem attól lehet!

9 hetes kismama

2008. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a beágyazódás a fogantatást követő 12.napon történik meg. ha 28napos ciklusod van, elvileg a 14.napon termékenyültél meg. ha már azt hiszed 3hetes vagy, akkor nem kellett volna még megjönnie? egyébként sztem az aktuális menses első napjától biztos a teszt.
2008. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!