Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan legyek tovabbra is...

Hogyan legyek tovabbra is szexi a ferjem elott?

Figyelt kérdés
Az elso trimeszterben tomboltak a hormonjaim es nem volt gond az egyittletekkel. Viszont a masodik trimeszter ota egyszeruen nem tudok szex kozben elmenni. Es ez mar elegge elfajult mert hiaba probalkozott a ferjem semmi orgazmus. Most meg mar nem is kezdemenyez mert sztem nincs kedve a nyuglodesemhez. Nekem vmiert fizikailag nem megy az orgazmus... Minden felborult odalent semmire sem ugy reagalok ahogy eddig...Ez normalis??Es mit tegyek.h a ferjem szexi kivanatos nonek lasson?:(
2013. júl. 2. 09:44
 1/9 anonim válasza:
jóga tánc alakformálás szexi fehérneműk..:)
2013. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
30 hetes kismama vagyok.
2013. júl. 2. 09:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Jogazom sportolok szerintem szexi maradtam csak a pocakom nagy.
2013. júl. 2. 09:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak férfiak, akik nem látnak szexinek egy babát váró nőt, akárhogy is néznek ki. Talán beszélj vele erről.
2013. júl. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz és kényeztesd te. És vegyétek úgy, hogy az orgazmus nem kötelező, lehet anélkül is örömteli egymást megszeretgetni.

(Egyébként meg sok nő van, akinél tiltólistás több hónapig vagy akár végig a szex és szintén sokan akadnak, akik még a szoptatás alatt sem rázódnak vissza testileg, hormonálisan és/vagy lelkileg - de ha elég erős egy párkapcsolat, még ezt is kibírja, minden egymás megértésén múlik.)

2013. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Nincs itt semmi tragédia. Szerintem a férjed sikertelenségnek fogja fel, hogy neked nem tud orgazmust okozni. Nem arról van itt szó, hogy nem vonzódik hozzád. Ezt szerintem félreértették itt páran. Egyszerűen csak a nyomást kellene csökkenteni, amit az orgazmus görcsös elérése miatt éreztek. Legyetek együtt, szeretgessétek egymást, és ha sikerül, sikerül, ha nem, nem. Én is érzem a páromon néha, hogy nagyon akarja, hogy jó legyen nekem, rákoncentrál, és ha nem sikerül, akkor is minden áron, minden más lehetséges módon igyekszik elérni nekem. Mikor őszintén beszélgettünk egy összebújás alkalmával, elmondtam neki, hogy engem nyomaszt ez a görcsölés a témán. Ha nagyon kívánom, hogy folytassa és igyekezzen, szólok, de addig is, vegyünk lazán és élvezzük az életet, és azt, hogy nem kell védekezni :) Azóta minden rendben van. Nem minden alkalommal van orgazmusom, úgy mint korábban, de gyakrabban van, mint akkor, amikor minden áron el akarta/akartam érni. Most 20 hetes vagyok. A nehezebbik fele még előttünk áll pocakügyileg, de szerintem megoldjuk, simán. Nálatok is az őszinte kommunikációt hiányolom. Simogasd, bújj oda, meséld el neki, hogy milyen isteni vele, milyen jó érzés az intimitás, és nem baj, ha a vége pont lemarad, majd ha jönni akar, jön, ettől még élvezhetitek. Ha rendszeresen együtt vagytok, javít a kapcsolatotokon, a hangulaton, és azon is, hogy tekint rád. Te is számtalan módon örömet tudsz neki okozni és viszont. Csak helyezzétek a súlypontot a szeretgetésre és ne várjatok minden áron "eredményt". A legjobbakat kívánom nektek! :)
2013. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os valaszolo tokeletesen megfogalmaztad.

Nem kell feltetlenul orgazmus ahhoz, hogy elvezzem a szexet. Vannak olyan pozok nem allapotos idoszakban is, amikor nehezebben, vagy egyaltalan nem tudok elmenni, de a ferjem szereti, es ezert szivesen csinalom.

Szerintem ne csinalj belole gondot, engedd el magad, mondd meg a ferjednek is, hogy attol meg szereted vele a szexet, hogy nincs orgazmusod.

2013. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, utolsó 2 válaszolóval teljesen egyetértek. Egyrészt ahogy írod, nálatok nem arról van szó, hogy a férjed nem kíván, hanem hogy az orgazmus hiánya miatt frusztrált lett, és ezért nem közeledik. Közeledj te, és ne erőltesd az orgazmust, meg vele is értesd meg, hogy neki sem kell ezt tenni. Természetes, hogy nem úgy reagálsz, ahogy eddig, majd ha már nem szoptatsz, akkor megint minden a régi lesz, addig ez a része a párok nagy részénél picit húzósabb és teljesen más, mint addig, dehát addig nem is nőtt benned egy kis élet, meg nem szeretgettél egy csodafinom kis rózsaszín babát, aki a tiétek :)
2013. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hár nekem egy perc alatt sikerülne, de sajnos tilos...

Ahogy az elöttem szólók írták, kényeztesd te őt, meg fogja érteni, hogy neked most vmiért nem megy. Aztán ki tudja, evés közben jön meg az étvágy ... :-)

2013. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!