Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen huvelyregeneralo kupot...

Milyen huvelyregeneralo kupot hasznalhatnak kismamak a huvely normal florajanak visszaallitasara?

Figyelt kérdés

Gombas fertozesem volt, es ezutan mondta a nogyogyaszom h vegyek valami tejsav tartalmu kupot a gyogyszertarban a huvelyi normal flora visszaallitasara. Eddig protexint gynophilust alkalmaztam, de ugy latszik terhesseg alatt erzekeny lettem ra, mert eget felhelyezes utan:(( es nem oldodik fel bennem, pedig nagyon benedvesitem vizzel.


Tudnatok segiteni, hogy nektek mi valt be? Ti milyet hasznaltatok? Koszi 28hkm


2013. júl. 2. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Vitagyn-C egy hüvelykrém,ami pont terhesség alatt is használható,teljesen ártalmatlan!
2013. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom.
2013. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt aplikatorra tettetek fel...mondjuk nelkule nehez is lenne:S de ez nem baj, mert mindehol tiltjak az applikator hasznalatat terhesen...
2013. júl. 2. 13:01
 4/5 A kérdező kommentje:
?
2013. júl. 2. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a krém 6 alkalomra elég, s 6db eldobható applikátor van benne.
2013. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!