Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit gusztustalan leszek,...

Kicsit gusztustalan leszek, de máshogy nem tudom felrakni a kérdést? Lent?

Figyelt kérdés
Az előbb ahogy megtöröltem magam pisi után, a wc papíron kb 2cm es átlátszó takonyszerű /bocsi/ volt a bugyimon... megijedtem mi lehet? menjek orvoshoz? 28hkm
2013. júl. 2. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne megkérdezni az orvost. Nálam a nyákdugó volt hasonló, de az rózsaszínes. Fájni nem fáj semmi? Ha mást nem, egy telefont megérne a dolog az orvoshoz. Minden jót kívánok!
2013. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
semmi nem fáj amúgy csak ez a baj , de nem volt még ilyen a terhességem alatt.
2013. júl. 2. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Sűrűbb folyás nekem is szokott lenni de ha az megnyugtat akkor hívd fel a dokidat.
2013. júl. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem gombas fertozes miatt volt ilyen, de egyebkent lehet normalis is. Mindenkepoen szolj majd errol a dokidnak. 28hkm
2013. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nyákdugó volt ilyen.Szerintem mindenképp szólj az orvosodnak.36 hkm jó baba várást és könnyű szülést kívánok
2013. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 23. héten volt ilyen, a színe ráadásul barnás volt. Mindenféle vizsgálaton átestem és végül antibiotikum kúrát kaptam, mert valahol, de nem ott bennt, gyulladás volt a szervezetemben. Azóta minden tünetem elmúlt, pedig nagyobb mennyiségű folyással is társult. Szóval én azt mondom, vér, vizelet és tenyésztés is kéne, biztos ami biztos.
2013. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!+ Voltam tegnap du . dokinál, megnézett semmit nem látott, azt mondta mivel a terhesség miatt folyásom van , összegyűlt valahol egy kisebb adag és az így távozott, ha nem véres vagy bűzős esetleg színe van akkor van baj. Csak beparáztam:-)
2013. júl. 3. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!