Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen ez normális?

5 hetesen ez normális?

Figyelt kérdés
tegnap teszteltem pozitívat délután és este.A hasam napok óta nagyon fel van puffadva,mintha 4 hónapos terhes lennék:/illetve,ma már a derekam is fáj,olyan érzésem van mintha nehéz lenne a hasam:S a hasam alja is néha fájdogál,húzódik.Ma vettem Elevitet.Ha 2 pozitív tesztem van akkor ott a pici igaz?1-2 hét múlva akarok menni csak dokihoz:)
2013. júl. 4. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt minden normális. :D Majd megszokod, vannak jobb és rosszabb napok. Itt fáj másik nap ott fáj. Ha nem jó a pocakod akkor Magnéziumot is vehetsz az is jó, de van az Elevitben is, de pluszban is szedheted. Ha vérzel akkor van okod aggodalomra, akkor viszont vagy ügyelet vagy másnap doki. (nem biztos,hogy elvetélsz ha vérzel, de akkor rá kell nézni a picire)
2013. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem 5 hetesen majdnem mensi szerű érzésem volt,de erről tudtam hogy normális.Én a te helyedben elmennék minél előbb egy uh-ra.Tudom,a szívhang csak kb 6 hetesen hallható,de én mégis elmennék,hogy nem-e méhen kívüli a terhesség.Nem akarlak megijeszteni sem,ez csak óvatosság.

Én is 5 hetesen mentem el,akkor még csak petezsákot láttunk,de láttuk hogy jó helyen van.Utána 8hetesen mentem,akkor szívhang is volt,és sokat nőtt a pici :)

2013. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jövő héten elmegyek,ezt terveztem is:)de akkor ez normális:)
2013. júl. 4. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!