Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetek terhes? A...

Szerintetek lehetek terhes? A többi lent!

Figyelt kérdés
Védekeztünk a barátommal és hát kiszakadt a gumi de azonnal észrevettem abba is hagytuk de nem ment el bennem. Szerintetek lehetek terhes? Normális válaszokat légyszi!
2013. júl. 5. 10:35
 1/7 anonim válasza:
0%
neked is sok eszed van elkéne menni talán orvoshoz honnan a fenéből tudjuk hogy terhes vagy-e? majd megvizsgállak akkor jó?
2013. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha spermicides volt a gumi, akkor nagyon kicsi az esély. De véletlenek vannak mindig. :)
2013. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kicsi rá az esély, de az ördög sohasem alszik...
2013. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
12 eve szeretkezek gumi nelkul, soha nem elveztem nobe de soha senki nem esett meg teherbe sem. Es ti most azzal stresszelitek szegeny lanyt hogy gumival csinalta, nem elvezett bele de lehetseges hogy terhes lett ettol? Ohh Istenem. Szomoru a hozzaallasotok.
2013. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnél terhes???? Szerinted mire jó a gumi? Ha nem lehetnél terhes attól, hogy kiszakad, akkor nem gondolod, hogy felesleges lenne használni is? Szerinted mire való az esemény utáni tabletta? Miért nem mész el feliratni? Egy kisbaba életével játszol. Egy emberével.
2013. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es. Az, hogy tőled nem esett nő teherbe megszakítással, az több okból is lehet. Talán nem is tudsz gyereket csinálni. Attól még, hogy veled nem történt meg, másokkal már megtörtént, az én kis balesetem is itt ül mellettem és tépkedi a parízeres papírt.
2013. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi rá az esély, de mégis van. Inkább vegyél be 72 órásat. Biztos ami biztos. (Miért kell leszólni, legalább nekik volt annyi eszük hogy óvszert használtak, más még erre se képes. Az hogy kiszakadt nem az ő hibájuk)
2013. júl. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!