Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek hasonló panasza...

Volt valakinek hasonló panasza? Nagyon aggódok már!

Figyelt kérdés

Pár órája a méhemnél bele bele nyilallgat. Nem folyamatosan, de elég gyakran. Vettem be nospát egyet meg most egy magnéziumot. Nem az a nagy fájdalom, bár volt az elején élesebb szúrás is. Nem nevezném görcsnek. Fogalmam nincs mi ez. Felhívtam a dokit, azt mondta a görcs az, ami okoz problémát, de nem hiszem, hogy az lenne, de kezdek abban is elbizonytalanodni. Ha nem múlik el bemegyek az ügyeletre.

Volt valakinek hasonló panasza? Mi volt?


Még nagyon az elején járunk 16. hét, és már van rossz tapasztalatom, így nagyon aggódom!

Köszönöm a válaszokat előre is!


2013. júl. 5. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hát nekem minden nyilall már, combtőnél úgy fájt tegnap, hogy majd bepisiltem:) szerintem teljesen normális, tágul a méhed, nyúlnak a szalagok, alakulnak át a dolgok. amíg nincs vér és erős fájdalmaid, addig szerintem minden OK!

ha el tudod érni a védőnőt, esetleg egy vizeletet nézhetne, fertőzésed nincs-e, de alapvetően szerintem "csak" terhes vagy :))

2013. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem oldalt, hanem középen ott a méhemnél. Sajna nem vette fel a telefont így a dokit hívtam. Ő is rákérdezett a vizeletemre, de nem csíp semmi extrát nem vettem észre rajta.


Azért köszönöm. Gondolom te már a vége felé jársz?

2013. júl. 5. 15:50
 3/14 anonim ***** válasza:

24. hétben. nekem csomószor nyilallt pl. köldöknél, most is szokott, de amíg nem görnyedsz össze, tudsz tőle "élni", elvileg normális.

abban viszont semmi nincs, hogy elmész az ügyeletre egy UH-ra!

2013. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jah csak tuti nem UH lenne, és szerdán voltam nőgyógyásznál. Nem szeretném ha ennyit vizsgálnának ott. :(
2013. júl. 5. 15:56
 5/14 anonim ***** válasza:
pf, hát figyu, ha aggódsz a babádért, akkor csak UH-on tudnak megnyugtatni, amúgy ügyeleten az UH nekem 1 perc volt, megnézte a doki, dobog-e a szívük és kész
2013. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen csak nálunk annyira nem viszik túlzásba. Mindegy, igyekszem megnyugodni, egyébként mocorog.


De akkor ezek szerint ikrek? Gratula!

2013. júl. 5. 16:11
 7/14 anonim ***** válasza:
ügyeleten nincs ilyen, senkit nem izgat, mikor voltál utoljára! ha mozog, nagy baj nem lehet amúgy
2013. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyugi. Szerintem a legtöbb kismama átesik ezen. Nyúlnak a szalagok, nő a méhed meg a baba. Még új a testednek ez az állapot, de ha megnyugtat, szedj nagyobb adag magnéziumot. Viszont amíg nem görcsölsz és nem vérzel, addig valószínűleg nincs semmi gond.
2013. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt akkoriban ilyen. Magnezium+pihenes jo. No spat a doki mondta? Engem a no spaert egyszer nagyon leszurtak, mert a mehszajat is puhitja...
2013. júl. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem irtam, h szerintem semmi gond nincs Veled, nyugi!
2013. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!