Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes terhességben ti is...

37 hetes terhességben ti is így voltatok-vagytok?

Figyelt kérdés
Egész nap olyan érzésem van hogy mindennel kész kell hogy legyek.Már mindent meg csináltam ithon.Kimostam, kivasaltam, össze hajtogattam a baba ruháit.Mindent a helyére raktam, összepakoltam a Kórházi csomagot.És elkapott egy olyan érzés hogy nagyon izgulok és aggódom.Izgulok a baba érkezése miatt és aggódom hogy minden rendben legyen ha el kell indulni a Kórházba.Ti is így vagytok-voltatok vele?
2013. júl. 6. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

amit leírtál, tök természetes, mindenki rájön ez így a vége felé szerintem, aki felelősséget érez a baba iránt. nekem is vannak aggódósabb napjaim, pl tegnapelőtt a plafonon voltam, h akár két óra múlva is szülhetek. ma meg halál nyugisan eljégkrémezgetek és úgy érzem, még hetek vannak hátra...

ma töltöttem a 37. hetet

2013. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a fészekrakás-érzés természetes és nálam is már az utolsó hónapokban elkezdődött. Nem volt még meg pár dolgunk és teljesen ideges voltam miatta, azon paráztam, hogy jaj mi lesz ha nem lesz meg és közben jön a baba. Most szinte minden kész van már és a kisasszony remekül érzi magát odabenn... 39h km
2013. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!