Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 napja enyhe barnas rozsaszin...

Timike91 kérdése:

4 napja enyhe barnas rozsaszines folyasom van. Eszre vettem h csak akkor van ha jarkalok vagy valamit csinalok, amikor fekszem semmi tiszta vagyok, amin elkezdek jarkalni mar van. Mitol van ez?

Figyelt kérdés
7 hkm...koszonom!

2013. júl. 6. 20:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
Reméljük "csak hormonhiány", vagy nem a méhedből jön. Viszont szerintem SOS keresd fel a dokid, mert bajt is jelezhet!
2013. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%

Ha fekszel, akkor nem folyik ki. Ha függőlegesen vagy, kifolyik.

Maga a folyás sajnos nem jelent jót. Én is barnáztam, el is ment a baba. Semmit nem lehetett tenni. :(

2013. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A "csak hormonhiány" elég nagy baj.
2013. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok, pontosan tudom, azért tettem idézőjelbe. Én is kaptam hormonpótlást, meg is maradt a baba.
2013. júl. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy 4 nappal ezelőtt már megmondta az orvos, hogy mitől van.
2013. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem mentél orvoshoz?

Amint lehet, menj, akár ügyeletre is.

Az ilyen folyás néha nem jelent semmit, néha a legnagyobb bajt. :(

Nekem is volt, az ötödik héten kezdődött, de csak időszakosan. Jó sok idő eltelt, mire kiderült, hogy az egész bajt egy gombás fertőzés okozta, amit pár nap alatt ki lehetett kezelni. De addig a poklok poklát jártuk meg, hol a dokihoz rohantunk, hol az ügyeletre, minden alkalommal vártam, közlik, a baba már nincs.

Menj orvoshoz!

2013. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, mert ez nem normális! Nem biztos, hogy baj van, de ezt csak akkor tudod meg, ha elmész és az orvos megnéz.
2013. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az orvosom szabizott mult heten nem tudtam menni. Az elejen mondta h normalis jelenseg, most van a beagyazodas. Nagyon beparaztunk tegnap ezert bejottunk az ugyeletre. Kiderult h az embrio nem akkora amekkoranak lennie kell, nincs szivhang 6 hetesen. 99% ban halott a pici. Bentfogtak h fejlodik e vagy sem. Kesobb kiderul
2013. júl. 7. 07:28
 9/21 anonim ***** válasza:
Szia! Jól tettétek, hogy bementetek ügyeletre. Beágyazódástól nem lehet ilyenkor már vérzés, az kb. a 3. héten van, tehát még a nemvárt napja előtt. Szerintem még ne keseredj el, a 6. héten még nem mindenkinél találnak szívhangot, lehet, hogy később fogant a pici.
2013. júl. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatast, csak az a baj h elegge verzem darabosra bar az lehet a teg.ap esti matatastol is. Barcsak minden rendbe lenne. Most arra varok h megmondjak mi lett a vereredmeny, csokkent e a hcg hormon a verembe vagy termelodik. Az ultrahangon nem latogt semmi elvaltozast csak annyit h nagyon pici es nincs szivhang
2013. júl. 7. 07:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!