Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap indítanak oxytocínnal...

Holnap indítanak oxytocínnal túlhordás és kevés magzatvíz miatt. Felpuhult de csak 1 újjnyi méhszájjal szörnyü borzalmak elé nézek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 11:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne izgulj,nekem is indították csak nekem a fel sem puhult és teljesen zárt voltam az utolsó fél óra kemény volt a többi tűrhető!Sok sikert neked!
2013. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem biztos. Egyik barátnőm két hete szült. aznapra volt kiirva és reggel 8 kor elfolyt a magzatvize. Bementeka korházba várták a fájásokat, méhszája telejsen zárt volt. semmi fájása nem volt még a gép sem mutatott fájást. délután 2-ig várt az orvos de mivel egy fájás sem volt viszont magzatviz gye már 8-kor elfolyt igy adott oxytocint neki ez volt 2 kor és 5 kor megszületett a kisfia. Nagyon gyorsan kitágult amint beindultak a fájások az oxytol. gyors szülést neked is.
2013. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Keszulj ugy hogy igen es ha nem ugy alakul akkor az egy jo dolog... En ugy indultam hogy semmi gond nem lesz es a vegere a muto asztalon sirtam... Keszulj minden lehetosegre lelkileg. Oxitocinnak surun csaszar a vege! Gyors konnyu szulest kivanok!
2013. júl. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

Nem :-) Életed legcsodálatosabb eseménye elé nézel :-). De komolyra fordítva a szót, átéltem, amit te. Nekem sajnos császár lett a vége, pedig az indítás előtt a magzatvizem is elfolyt, de így is olyan csodás élmény volt (mindkétszer), hogy még nagyon sokszor átélném újra, minden fájdalmával együtt. Tény, hogy fájni fog, de ezt úgyis sejted. De túl fogod élni, és szerintem amint meglátod a babát, minden fájdalmad elszáll, és csak a csoda marad :-)!

A lehető legjobbakat kívánom Neked!

2013. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, elég vacakul hangzik: arra készülj, hogy nagyon hamarosan babád lesz. Hogy hogy, és milyen módon....azt sz@rd le!
2013. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jaj csajok, nagyon félek! Remélem holnap több testi-lelki eröm lesz, ott lesz velem a férjem is bent, abban bízok hogy a jelenléte majd támogat, már nagyon várjuk a kisfiunkat, csak rá tudok gondolni, és remélem hogy minden rendben lesz...
2013. júl. 8. 15:00
 7/18 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz, ha nagyon elviselhetetlen a fájdalom akkor kérj edát, nekem sokat segített, a párod borogatást rakhat a fejedre jól fog esni, vigyél szőlőcukrot ha lehet akkor citromosat, az is nagyon jó lesz nem fogo kívánni sőt de sok erőt ad akkor amikor kell. Én sokat ittam pontosabban itattak, de elfogyott 2 üveg 2 literes ásványvíz, én még itthon kevertem bele citromot felfrissített, hidegen vidd. Kitartást a párod kezét szorítsd ha jön a fájás és kérd meg hogy nézze az órát és amikor jön a fájás akkor elötte szoljon hogy nyugi most fog jönni nekem ez rengeteget segített, könnyű szülést, sok sikert és jó babázást.
2013. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7. válaszoló vagyok, gondolj arra hogy minden fájással közelebb leszel ahhoz hogy megfoghasd a babátok :)
2013. júl. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Eda nélkül is ki lehet bírni?
2013. júl. 8. 16:37
 10/18 anonim ***** válasza:
Mindenki másként éli meg és minden embernke más a fájdalom küszöbe én 29 óra kemény vajjúdás alatt kértem, kiedrül mi lesz a másodiknál
2013. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!