Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen hajfestékkel lehet...

Milyen hajfestékkel lehet hajat festeni terhesen?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok és be kéne már festeni a hajam nagy lenövés úgy nézek ki mint aki nem ad magára :(
2013. júl. 9. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Ammóniamentessel.Jól szellőző helységben nyugodtan festheted.

Én a 9 hónap alatt,3 havonta festettem be,feketére.

Nem volt gond!

2013. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Olyan festékkel festheted ami ammónia mentes és ez általában rá is van írva a festék dobozára! Én is ilyennel festettem. Pl.: Loreal Casting

11 hkm Sok szerencsét!

2013. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Annyi kérdés van már ezzel kapcsolatban... olyannal fested, amilyennel akarod, a lényeg az, hogy jól szellőztess közben. Amúgy ha én festettem volna terhesség alatt, akkor biztos ammóniamentes festéket használtam volna.
2013. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

fodrászként én inkább a színezést mondanám (ha csak nem extrémebb a színed...) abszolút nem festettél terhesen?

Félre értések elkerülése végett, nem "árt" nem azért kell kerülni... Ez nem bizonyított tény (de nem is cáfolt) azért kerülendő a festés ami velem is megesett... Befestettem (8 hetes voltam már, nem tudtam róla) És hatalmas tenyérnyi nedvedző foltjaim lettek... olyan allergiás reakcióm volt, hogy az gyönyörű... Vénásan nyomták a kalcium injeciót! Festés elötti nap fül mögé vagy tarkóra könyök hajlatba bárhova tégy egy pár mili festéket oxigentával kikeverve várd meg a hatóidő leteltét és mosd le rendesen. Ha másnapra nem pirosodsz ki fesd be nyugodtan! Várandósan kicsit óvatosabbnak kell lenni... :)

2013. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a szellőztetést úgy csináld ha élénk színű a hajad hogy ne huzatba legyél :) Sorba buktatak nálunk a vizsgán mindenkit aki szellőző helyre tette a vendégét :) Teljesen más színeredményeket is elérhetsz (ha szőke vagy vörös vagy akkor megeshet más szín sötétebb lilásabb vagy hamvas szőkénél szürkésebb árnyalat...).
2013. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A lányommal amikor terhes voltam akkor egyszer befestettem, nem lett tőle bajom, igazából palette mousse colorra gondoltam, most úgy nézek ki mint aki a 60 as évekből lépett elő :S rövid hajam van és már szörnyen néz ki, szőke hajam volt mindig is és világos barna az alapszínem. Esetleg a kedves fodrász válaszoló tudna márkát írni?
2013. júl. 9. 13:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen jó amiket írtak!


Van a loreal casting, van na-yo (ez ipari, és ehhez a saját oxigentáját kell megvenni ha emellett döntesz! Hogy az is mindentől mentes legyen!), palette-t használtam 1-2 alkalommal, de nekem saját hajon sose tetszett! Még talán a garnier ha van ammónia mentes krémjük!

De a loreál az jó ha az érhető el nálatok! Az nagyon magas minőség és színvonal!

2013. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én festettem (vagyis a férjem) többször terhesség alatt, azt hiszem Loreal-lal, az elsőnél volt benne ammónia is, ablak tárva nyitva, és az orrom előtt zsebkendő. Nem lett semmi gond. A belélegzett ammóniára kell vigyázni.
2013. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amilyennel akarod, a lényeg,hogy jól szellőző helyiségben!

Egy fodrász anyuka!

2013. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!