Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ilyenek az emberek?...

Miért ilyenek az emberek? Miért kell leszólni egy kismamát, ha nem az első gyermekét várja?

Figyelt kérdés

Én a 4.-et várom.

Van egy 40év körüli nő, aki ma megkérdezte: Te megint terhes vagy? De olyan bunkó módon...a saját lánya 15éves és terhes.

Ettől függetlenül: anyumnak volt barátnője, összefutottunk az utcán. Erre megkérdezi, hogy baba lesz? Mondom igen, erre csóválja a fejét, és annyit hozzátesz, hogy jujj.

Miért jó ez?


2013. júl. 10. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem jöttél még rá, hogy az emberek sokfélék?
2013. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mert a nagy átlag a negyedik gyerekét a semmire szüli sajnos felelőtlenül.


Lehetsz te felelősségteljes anyuka,aki a hatodikat is szépen fel tudja nevelni a férjével,ők akkor is el fognak itélni,mert nem ez a megszokott.

2013. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy sokfélék, de bántó. Mi jól élünk, meg van mindenük. Igaz, hogy nem terveztük a 4.-et, de ettől még imádni fogjuk.
2013. júl. 10. 14:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert neked szép nagy családod van ők meg irigyek, ne érdekeljen. Anyukámtól azt kérdezték meg a 3. várandósságánál, hogy tervezett baba? Nem tudják elképzelni, hogy nekik ennyi gyerekük legyen ezért másnak se legyen...
2013. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A válaszoddal le kell állítani az ilyen gyökereket. Igen, babát várunk, és nagyon örülünk neki. Sajna egyre többen vannak ezek a bunkók.
2013. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még csak három van, de így is beleszaladtam már pár idióta emberbe.

Még csak pocakban volt a harmadik, amikor rendszeresen megkérdezték: becsúszott? Hát no komment.... Nem értették, hogy lehet az, hogy van már lányom is, fiam is, és terveztük a harmadikat.....

Ennél is cifrább volt egyik nap, álltam a három gyerekemmel a városi gyalogoshídon, néztük a vízben a kacsákat. A két nagyobb - 4 és 2 évesek voltak - édesen mutogatta őket, lelkesen kérdezősködtek, mit és miért csinálnak ott a kacsák, a pici - akkor volt pár hetes - édesen aludt a babakocsiban. Arra jött egy vadidegen nő, bizalmaskodva megérintette a vállamat és azt mondta: minden részvétem a magáé, kedves.

Mivaaaaan???? Még ha hisztiztek volna vagy lett volna bármi gond... nem is értettem, ott van három makkegészséges, gyönyörű gyerek, aranyosan viselkednek, nincs velük semmi probléma és így beszól....

Nincs mit tenni, ilyenek az emberek...

2013. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Jó tudni, hogy nem csak itt ilyenek az emberek!
2013. júl. 10. 14:16
 8/12 anonim ***** válasza:

En a második gyereknél kapom meg ugyan ezt, hogy már megint terhes vagy?


26N

2013. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi 6 eve probalkoztunk a kicsivel mire 2 veteles utan osszejott,nemsokara megszuletik es beszelgettunk baratokkal hogy miert nem veszunk hasznalt babakocsit..Amire a mi egyszeru valaszunk az hogy a tesonak is ezt akarjuk majd hasznalni..Es teljesen kibuktak hogy miert akarunk meg egyet...Hat no komment,es ok nem vadidegenek..:( 34hkm
2013. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert parasztok az emberek és ennyi. Ne keress mögötte se értelmet, se célt. Ítélkeznek mások felett, ahelyett, hogy a saját kis szaros életükkel foglalkoznának, amiben valószínű több a nyomor mint a derű... Mert ha az Ő életük derűs lenne, akkor nem reagálnának így... Ennyi... Mindenki a saját nyomorából indul ki :) Nem kell velük törődni... 30 hetes kismama, Ja és Boldog Babavárást kívánok :)
2013. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!