Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez az érzés? Nyilal...

Mi lehet ez az érzés? Nyilal alulra, de inkább mintha a végbelembe érezném.

Figyelt kérdés

Görcsölgetek, néha elég erősen, de nem a hüvelyemnél hanem a végbélnyílásomnál érzem(arra fele nyilal)....ma kétszer kellett nagy wc-znem de fájt ahogy elkezdtem....harmadszorra is éreztem h görcsöl de már wc-zni nem tudtam csak a görcs volt alulra.....mi lehet ez ???

nem volt véres a wc papír, nem hiszem hogy aranyér....(bár nem volt még aranyerem)....


36 ht km


2013. júl. 11. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én bemennék a kórházba,elég sűrgősen.Ezek akár a szülés jelei is lehetnek.
2013. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, 35+5 vagyok. Nyomja a baba feje a hüvelyt és környékét. Néha nekem is kellemetlen a wc-zés elkezdése, ez már sajnos így lesz még pár napig/hétig. De simán lehetnek a görcsök jósló fájások is. Ezért be ne menj a kórházba, ha elkezdődik a szülés, úgyis észreveszed.
2013. júl. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobban vagy?
2013. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm !! jobban, de sokszor vannak görcseim....nagy Wc-zésnél meg még inkább.....elég kellemetlen
2013. júl. 15. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!