Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kattanás a pocakból, mi lehet?

Kattanás a pocakból, mi lehet?

Figyelt kérdés
28 hetes terhes vagyok, második babával és már 2 hete időnként hallok ilyen kattanásszerű hangot a pocakomból. Olyasmi mint mikor nekünk roppan valamink, csak ez halkabb. A babának kattanhat vagy reccsenhet ízülete? Első terhességemnél nem tapasztaltam ilyesmit.
2013. júl. 12. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Bél mozgás hallatszik.


5gyermekes

2013. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg az kattan? Azt hittem a baba, mert mindig akkor kezd éppen mozogni mikor meghallom a kattanást.
2013. júl. 12. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdekes mert én is hallok ilyet amit Te! Tettem fel kérdést én is, de nekem is ezt írták.. Pedig bélmozgásnak nem lehet ilyen hangja. Én sem tudom h mi ez és honnan jön. De akkor nem csak én hallok ilyet, ez megnyugtat! :-)


35+2 h km

2013. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gabszem ***** válasza:
nekem is voltak ilyen kattanások amikor terhes voltam, de nem gondoltam volna hogy bélmozgás hangja
2013. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom hozzátok mert pont ma kora reggel arra ébredtem hogy egy óriási rúgás és egy nagyon fura hang társult hozzá.Soha nem éreztem még ilyet és nem is hallottam.34hkm
2013. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!