Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhes vagyok, kb. 2...

21 hetes terhes vagyok, kb. 2 napja alig tudok lábra állni, annyira beagadnak a lábaim térdig. A dokim ágyba küldött, és só füszermente diétára. Ez még nem volt elég. Tegnap elindult az előtejem is. Mi jöhet még?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az előtejed már simán elindulhat ilyenkor, ezen ne akadj fenn. A lábdagadással, vizesedéssel sajnos nem sok mindent lehet kezdeni, sajnos tényleg csak a sok pihenés, lábak felpolcolása, sószegény étkezés segíthet kicsit. Legalábbis én még másról nem hallottam (anyukámnak annak idején adtak vízhajtót, de ő már nagyon fulladt a vizesedéstől). A dinnye vízhajtó hatású, talán az segíthet. Fogd fel úgy, hogy a babóca miatt most ezen is át kell esni.
2008. jún. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyál sokat és pihenj.Nézz utánna a toxémiának !
2008. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszolót tudom megerősíteni, én a vizesedésre ittam zöld teát is, mert állítólag az is jó rá, de a görögdinnye velem csodát tett! 3 napig ettem, naponta 2-3-szor, és már beleférek a cipőmbe, és nem fáj, ha a talpamra állok. De én nagy dinnyeimádó vagyok, nem egy-egy kis vékony szeletet ettem, hanem sokat :) Állítólag a csipkebogyó, hibiszkusz tea is jó vízhajtó.
2008. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. Tegnap vettem zöld teát, és nagyon szeretem a dinnyét kipróbálom.

Mindenkinek bodog babavárást!

2008. jún. 25. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!