Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon terhes vagyok, vagy...

Vajon terhes vagyok, vagy koraiak a tünetek?

Figyelt kérdés

A párommal már több hónapja nem védekezünk sehogy, szóval bennem élvez el. Most normálisan megjött a menstruációm- július 4.én reggel, aztán 5.én megint véreztem, július 10én múlt el. Viszont 11én délután megint volt egy kis vérzésem, ami max pár óráig tartott, ekkor csak a minimális vérzés volt. Mensi közben voltunk együtt utoljára. Most olyan 2 napja esténként rosszul vagyok, hányingerem van, néha szurkál az alhasfalam. Van amikor óránként megéhezek. A menstruációm után egy nappal úgy éreztem, mintha magas lenne a hőm, de nem mértem meg. Ma hasmenésem volt.

A mellem nem feszül, nem fáj, nem érzékeny.



2013. júl. 13. 02:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Tuti nem vagy terhes!!!
2013. júl. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kicsi az esélye, de mindig vannak meglepő esetek.

Ha terhes vagy, akkor még az előző ciklusban estél teherbe, csinálj egy tesztet és kiderül. Ebben a ciklusban még nem lehetsz terhes.

Azért ne számíts nagyon pozitív eredményre.

2013. júl. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hányinger, hasmenés simán lehet egy bacitól vagy vírustól is, ezesetben átmegy rajtad pár nap alatt.
2013. júl. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy terhes vagy, de csinálj egy tesztet és kiderül!!
2013. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Tesztet csak holnap délután fogok tudni venni, amit majd holnap holnapután reggel fogok megcsinálni.

A vírus nekem is átfutott az agyamon, viszont ma megint véreztem egy kicsit... Fertőzést tuti nem kaptam el, mert fájni nem fáj.

Akkor valószínűbb a vírus, csak ezt a vérzést nem tudom hova tenni.

2013. júl. 13. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!