Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki elárulná nekem, hogy...

Valaki elárulná nekem, hogy mire jók ezek a tippelős kérdések?

Figyelt kérdés
Tényleg csak kíváncsiságból érdekelne, hogy aki feltesz ilyen kérdés, az mit vár ettől? Mire jó az, hogy idegenek tippelnek a világba, hogy hány hetes az ember? Miben segít ez nektek?

2013. júl. 17. 20:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Mutogatni akarja magát mindegyik. Semmi értelme. Unatkoznak, büszkélkednek. Exhibicionizmus, semmi több.
2013. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%

Ez egy játék.

Pl én azért tettem fel ilyen kérdést, mert sokan azt mondták nagy a pocim.

Itt kiderült, hogy nem is annyira mert maximum 2-3 héttel mondtak többet.


Amúgy meg, teljesen aranyos. Énnszeretem az ilyen tippelősöket:1)

30hk,

2013. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%
Hát első, ilyen szegény kommentet írni. De ez a te "véleményed".
2013. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
Mert ez egy játék,tudod hosszú a terhesség,és kíváncsi az ember hány hetesnek látják,ha zavar ne nyisd meg nincs vele semmi gond,ellenben a sok mikor jön a családi kérdés,meg terhes lehetek-e ha a barátom mellém feküdt sokkal gázabb.
2013. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%
Csak simán át kell menni ezeken a kérdéseken. Akinek nem tetszik nem nyitja meg. Én is szeretem az ilyen kérdéseket és igaza van az előzönek vannak ennél gázabb kérdések is. Pl. "Terhes lehetek?" Csinálj tesztet és megtudod. De mindenkinek megvan a maga véleménye. 28 hkm
2013. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%
pontozzatok csak le ez az értelmi szintetekről árulkodik..
2013. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem sincs értelme. Én meg sem nyitom, De a terhes vagyok-e ípusú kérdések ezerszer rosszabbak, na, azt találd ki, vagy tesz fel 1 képet a etsztről, holt negatív, de vagy 99 % pozitívnak mondja, sőt nekik is ilyen volt, és most xy hkm aláírással, ja, csak lehet amikor csinálták, még nekik se mutatta ki...
2013. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%

Na, látom ez is ilyen pontozós buta kérdés!!!

Teljesen GÁZOSAK VAGYTOK , ROSSZABBAK MINT AKIKRŐL VÉLEMÉNYT ÍRTOK.

Jelentem a kérdést.

Sok bolond

2013. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem is aranyos dolog. És a terhesség csak a kezdet...:-)

Amikor kibújnak a babák, akkor is állandóan azt fogjuk nézegetni és hasonlítgatni, hogy kié mekkora, mit tud stb...ennek sosincs vége...:-)

2013. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem szoktam megnyitni, nem vagyok az a típus, aki olyasmivel tölti az idejét, ami nem érdekli. Szimplán csak érdekelt a motiváció, mert nem tudtam elképzelni, mire jó ez valakinek.

Persze mindenki azt kérdez, amit akar, nem kritikának szántam.

2013. júl. 17. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!