Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehetséges, hogy 6...

Hogyan lehetséges, hogy 6 hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Utolsó mensim május 8.-a volt, szabályos 32 napos ciklusaim voltak mindig! Eszerint 9 hetesnek kéne lennem legalább! De ha nem is akkor fogant, a terhességi tesztem június 17.-én lett pozi, eszerint is már kb 8 hetesnek kéne lennem! Ennek ellenére tegnap voltam uh-on ahol pont 6+1-et mért a doki! 16 mm petezsák, crl 4,5 mm, szép szívműködés minden oké! Nem az aggódás miatt kérdezem hogyan lehetséges, hanem a kíváncsiság miatt, hiszen akkor ezek szerint kimaradt egy mensim és spontán peteérésből foganhatott a baba, de akkor is különös, mert akkor kb a peteéréstől számolva 7-8 nap múlva már pozitív is lett a 25-ös tesztem ami azért elég fura...

Totál összezavarodtam mikor is eshettem teherbe... :)


2013. júl. 18. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom hogy hogyan lehet, de én örülnék a szívhangnak! :) a méretei alapján tényleg max 6 heteske, szerintem mindegy hogy mikor fogant a lényeg hogy ott dobog a kicsi szive! :D ne számolgass tök felesleges. fiamnak 5hetesen és 5 naposan már volt szívhangja aztán későbbi méreteknél derült ki hogy 3 héttel idősebb mint aminek a menzesz szerint számolták. hamarabb is jött. lehet hogy a májusi ciklusod végén fogant. lehet h mondjuk júni 7-én és akkor símán lehet 6 hetes és símán kimutatthatja a teszt is fogantatás után :) mindenesetre gratula
2013. júl. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt mondod, nem aggódsz, csak kíváncsi vagy. Szerintem még ennyire sem érdemes ezen pörgetni magad. Jó, ha nem aggódsz, de ha már van szívhang, az nagyon sokat számít. Bár én is hallhattam volna!!!!

Ilyen fiatal terhességnél amúgy akár egy hét is nagyon sokat számít, ugyanis 1 mm-t nő egy hét alatt. Méret alapján most lehet, hogy 6 hetet mond a doki, de lehetséges, hogy a következő UH-n már korrigál, mert a növekedéséből teljesen más következtetést fog levonni. Van egy élő kis embriód :) Ez a lényeg! Gratulálok!

2013. júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit később fogant a baba mint gondoltad. Nekem május 3-án volt az utolsó vérzésem és pont ma töltöttem a 11 hetet. Múlt pénteken voltam 10+ 1 napos akkor volt a crl 32,4mm. 8 hetesen pedig 15mm. De ez nem mérvadó mindenkinél más adatok vannak.
2013. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!