Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akartam felkelni az ágyból és...

Akartam felkelni az ágyból és olyan fájdalom hasított a hasam aljába mintha leszakadt volna egy izmom azóta semmi létezik hogy nehéz a baba és a méhizomzat rándult meg a rossz mozdulattól? 26 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom neked megmondani, hogy a méhizom megrándulhat-e, de nagyon-nagyon vigyázz ezentúl. Nekem is csak hasonló mozdulatom volt és emiatt bevérzés lett a placentámon, amitől le is vált a fele. És nem emeltem, nem cipekedtem, nem volt balesetem, nem gurultam le a lépcsőn: csak rosszul álltam fel.

Ha még mindig van fájdalmad, keményedik a méhed, vagy úgy érzed, hogy baj lehet, akkor irány a kórház, ha azóta elmúlt, akkor valószínűleg csak rándulás, viszont nagyon-nagyon vigyázz ezentúl!

2008. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat abban a pillanatban megfogadtam hogy mostantól úgy közlekedem mintha hímestojáson járnék Remélem nem a placenta mert a méhszájon van és akkor nagy lenne a baj de azóta semmi picit még érzékeny a helye de nem vészes! Köszi Szia
2008. jún. 25. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
tényleg nagyon óvatosnak kell lenned! de valószinű, hogy a méhtartó szalag feszült meg.Én csak oldal helyzetből tudok felülni, ugy a karomra támadszkodva kb. a 16. héttől. UH-on ill. a vizsgálószékről csak az orvos segitségével tudok felkellni,met olyat belehasit afájdalom a jobb oldalamba, hogy alig birok kiegyenesedni. a védőnő is azt a tanácsot adta, hogy "csak öregesen, minden mozdulatot megfontolni".igy elég jól el lehet kerülni az ilyen hasitó fájdalmakat. 24 hetes kismama
2008. jún. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a választ még mindig érzem egy picit a rándulást de nem vészes hát az elmúlt pár órában én is úgy mozdultam mint az öregek! :) Boldog baba várást!
2008. jún. 26. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!