Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, normális az az...

Kismamik, normális az az érzés ha háton fekszem vagy ha felállok, mintha a babi kinyomná beleimet a helyéről?

Figyelt kérdés
Olyan érzés mintha telis tele lenne a belem és vki rám ülne, nem tudom jobban megfogalmazni. Lehetséges h úgy fekszik h nyomja a beleimet? Valakinek hasonló tapasztalata van. 31 hkm.

2013. júl. 18. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom normális e, de nekem is van. Én csak 23 hetes vagyok és 20 hetes korától van, hogy úgy fekszik, hogy kinyomja a beleimet a helyéről. (legalább is úgy érzem) Nekem nem esthelyzettől függ, amikor a baba úgy dönt ráfekszik akkor érzem. Némi "nyomkodással" helyezkedéssel rá vehető, hogy arrébb menjen. Lehet párhét múlva már nekem sem fog arrébb menni hiába kérem. :d
2013. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
normális. a baba átrendezi a belső szerveinket és egy bizonyos terhességi kor után rájuk is nehezedik. nekem a vesémet szokta nyomni, illetve egy vénát, amitől iszonyat módon szúr-lüktet a fenekem (amíg épp abban a pozícióban van), plusz háton fekve olyan, mintha átdobnának rajtam egy krumplis zsákot :D
2013. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt (ikerterhes voltam), és utáltam háton feküdni, nem is tudtam, mert úgy éreztem, hogy megfulladok. Borzasztó volt.

Tőlem szülés előtti altatóorvosi vizsgálaton meg is kérdezte a doktornő, hogy van-e ilyenem. Ennek még valami latin neve is.

2013. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, normális, az enyém a beleimet szokta rugdosni :)
2013. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen nekem is főleg amikor felállok elég kellemetlen érzés :) dehát azért ki lehet bírni a babáért mindent :) 30 hkm
2013. júl. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!