Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek ha a véreredmén...

Terhes lehetek ha a véreredményemben talált az orvosom terhességi hormont?

Figyelt kérdés
Két hete voltam a nőgyógyászomnál pontosan mensi előtt öt nappal csinált egy ultrahangot meg elküldött vérvételre a ciklusom harmadik és huszonegyedik napján. ( clostit szedek) Azt mondta hogy a prolaktalin hormonom magas és az egyik férfi hormonom is! Viszont van terhességi hormonom amire azt mondta hogy érdekes mivel ma vagyok a tizedik ciklusnapon! De akkor hogy menstruáltam?? Persze tudom hogy előfordúlhat de mégis! Szerintetek? Nagyon szeretnénk a babát! Várom a válaszokat és köszönöm előre is!

#terhesség #vérvétel #terhességi hormon
2013. júl. 19. 19:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a hcg-d?
2013. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
hát attól függ mennyi volt a hcg-d, és ismételték e, mert az növekedik, ha terhesség van.
2013. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Azt mondta a doki hogy 181

Hogy most ez pontosan mit jelent fogalmam sincs :)

Harmincadikán kell mennem másik vérvizsgálatra és majd aztán megyek vissza az eredménnyel a nőgyógyászomhoz és majd akkor mondja meg. de addig várni :( nagyon messze van az még számomra :(

2013. júl. 20. 14:55
 4/21 anonim ***** válasza:
Ez már elég magas ahhoz, hogy terhes legyél, az is lehet, hogy rögtön mensi után estél teherbe, mivel szedsz clostit ezért kiválthatta a peteérést akár korábban is... ki tudja... szerintem terhes vagy! :)
2013. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Annyira jó volna :) ez bíztatónak hangzik! De akkor azért nem érzem még mert korai? akkor kb majdnem két hetes lehetek? Én arra is gondoltam hogy esetleg nem lehet hogy volt egy terhességem és a mensi kimosta? bár remélem nem! remélem igazad van utolsó válaszoló! :)
2013. júl. 21. 09:22
 6/21 anonim ***** válasza:

Az is benne van amit írtál, de legyél bizakodó! :) Nem is kell még érezned semmit :) Nyugi... nekem ez a 3. terhességem és igaz mind a 3. nál éreztem valamit, de ez inkább ilyen banya dolog, mint testi tünet :D Sajnos a rosszat is megéreztem... lett is 2 vetélésem..

Majd írd meg, hogy mi lett az eredmény :) Addig pedig ne idegeskedj, ha maradni akar akkor maradni is fog! :)


38 hkm ;)

2013. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
fognak ismételni még HCG mérést? Mert ha igen, abból látni, hogy növekedett. Ha növekedik, akkor fejlődő terhesség van. Ciklusod hányadik napján nézték a HCG-t?
2013. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) aranyosak vagytok :) harmadik napon volt vérvételem, most pedig a huszonegyedik napon fognak vért venni és ugyan úgy a hcg-t nézi! Ma a 12-ik ciklusnapon vagyok! Mikor teszteljek? vagy várjam meg a jövőhónap 13-át? akkor megyek orvoshoz és akkor tudom meg biztosra! Türelmetlen vagyok :)
2013. júl. 21. 17:22
 9/21 A kérdező kommentje:
sajnos tavaly én is átestem egy vetélésen és azóta várjuk a csodát!
2013. júl. 21. 17:24
 10/21 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után már látszódnia kell uh-n, ha terhes vagy. Ennek jobb lenne mielőbb utánajárni. Ritkán súlyos betegség is okozhat hcg-termelődést, de ez nagyon ritka. Azért kérj egy uh-t sürgősen.
2013. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!