Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellső fali lepénnyel volt...

Mellső fali lepénnyel volt valakinek bármilyen gondja vagy ez is olyan mint a hátsó fali? Vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 07:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

Sógornőmnek volt/van ilyen, ő mindkét babájával vérezgetett, de semmi egyéb. Nagyon megijedt(ünk) a vérzés miatt, de nem találtak semmi rendelleneset.

Remélem, Neked nem lesznek ilyen problémáid.

2013. júl. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt :) Csak annyi mindent hallok róla,ezért lettem kíváncsi! 15.héten járok!
2013. júl. 20. 08:05
 3/17 anonim ***** válasza:
Hála Istennek! És ne is legyen! Sok boldogságot a babához!
2013. júl. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is az volt.Semmi problémám nem volt,a babát is már a 16. héten éreztem :-) Császároztak sajnos,de nem emiatt,de ott se jelentett problémát. Boldog babavárást!Üdv 2 hetes kisfiú anyukája
2013. júl. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod! én is kezdem már érezni babát,pedig ezt mondták h később érezhető mellső falinál! Remélem nálunk sem lesz gond! :)
2013. júl. 20. 08:25
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja és gratulálok a kisfiadhoz!!
2013. júl. 20. 08:27
 7/17 anonim ***** válasza:

nekem is mellső fali. semmi gondom nincs. annyi volt, hogy a terhesség elején a méhlepény elérte a belső méhszájat, de a pocaknövekedéssel szépen feljebb került a lepény, minden oké. de ha a doki ezt nem mondja, nem is veszek észre semmit belőle. ne izgulj, minden rendben lesz!

33hkm

2013. júl. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2. babámmal nekem is ott volt a lepény. Időre született, majdnem 4 kilósan, és közben végig cipelgettem a tesóját, aki 16 hós volt addigra. Nem volt semmi gond, ez önmagában még semmi rosszat nem jelent. Talán a mocorgást később kezdtem érezni, de ennyi. :) Ne aggódj!
2013. júl. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
jaj,nagyon szépen köszönöm a válaszokat! jó olvasni h ugyanúgy nem jelent gondot! :) nekem 12 uhn csak ennyit mondtak hogy mellső fali, de sokan elkezdtek riogatni :( köszönöm mégegyszer h írtatok,megnyugodtam!
2013. júl. 20. 09:20
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem is az van, nemsokára szülök, teljesen problémamentes volt a terhességem (pedig 41 éves vagyok). Az első két gyerkőccel hátsó fali volt, ott sem volt gond. Mikor megkérdeztem az orvosomat, hogy lehet-e ebből gond, azt a választ adta, hogy semmi az égvilágon, mert ez olyan, mint a szemszín, a barna is jó, meg a kék is, kinek mi. No, hát ezek után nem foglalkoztam ezzel többet.

37+0 h km

2013. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!