Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a 29. héten 96-os...

Normális a 29. héten 96-os haskörfogat és 27-es sy-fu távolság? Engem aggaszt ez a sy-fu dlog mert állitolag mindig ugyanannyinak kell lenni mint ahány hetes vagyok!

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 08:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia, én 39 hetes vagyok, és 105 a haskörfogat. Mi az a sy-fu? mert akkor én is lemérném.
2009. okt. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. megnézetem a googleban. Nekem az sy-fu, az 42 cm. De nem is lehetne 105cm. logikusan, ha belegondolok. akkor hogy néznék ki???
2009. okt. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Na jó, ez nagyon szőke volt.:) Ja hogy 39 cm-nek kell lennie....ok, akkor jó. de ne izgulj, az a két cm nem számít.
2009. okt. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A sy-fu az a zeméremcsont és a has felsö része közti távolság.Ez adja meg a baba ülömagasságát.És állitolag annyinak kell lennie ahány hets vki.Csak engem rémiszget a védönö h a 29.héten csak 27 cm-ert mért és h lehet elöregszik a méhlepény meg ilyenek...
2009. okt. 21. 09:50
 5/18 A kérdező kommentje:
:):)) Nem nagyon izgulnék ha a védönök nem lennének ilyen vészmadarak:D
2009. okt. 21. 09:51
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is megmértem, 28 hetesen 33 cm. A haskörfogatom 108 cm. Szerintem csak "húsosabb" vagyok, azért ennyi. A baba minden uh-n normális méretű, nem nagyobb, nem kisebb, pedig ez alapján akkor jóval nagyobbnak kellene lennie. Nekem szerencsére nem méregeti a védőnő, a súlyom miatt viszont mindig piszkál. Te mennyit híztál eddig?
2009. okt. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hello, megint én vagyok. Szerintem ne idegeskedj, mert pl, én nem is hallottam erről, sose mérték, pedig második baba jön hamarosan. A védőnő pedig lüki.:) Ha nagyon aggaszt, keress a googlen fórumokat ezzel kapcsolatban. De hidd el, nincs gond. Mindenkinek máshogy növekszik a poci, és a védőnődtől elég felelőtlen kijelentés az, hogy öregszik a lepényed. A dokid azt uh-n látja, és ha ő nem szólt, akkor tuti nincs gond.
2009. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

lányok, én azt olvastam, hogy ez a sy/fu a baba CRL-jével kell megegyezzen, nem a betöltött hetek számával! Most dolgozok, de otthon megnézem én is, hogy mennyi, és különben is nekem be szokták írni a terheskönyvbe ezt a méretet. Majd utánanézek, hogy mekkora.


26 heteske

2009. okt. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

megint 26 heteske, most én voltam szőke:)

látom, ezt már kitárgyaltátok

2009. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én 50 kg-rol indultam most vagyok 60.Ez a hét nekem a 30.hét.A 28.heti uh-n ezek a méretei a kislányomak:BPD:70mm,AC:200mm,FL:44mm becsült suly 1100g.Ő lesz a 2.babám.Az orvos szerint a számitottnak megfelel.Csak ezek a védönök elég idegesitö dolgokat mondanak...Köszönöm a megnyugtato válaszokat.:)
2009. okt. 21. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!