Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességi tüneteknél...

Korai terhességi tüneteknél normális, hogy hirtelen eltűnnek 8mellfeszülés, hasfeszülés)?

Figyelt kérdés
Azt hittem, ez folyamatos, már akinél van....5. héten járok. Remélem nincs gond.
2013. júl. 21. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy nincs semmi gond, ezek a tünetek nem folyamatosak. Igazából inkább a hányinger léte vagy nem léte adhat okot aggodalomra, de akkor sem mindig. A hányinger egy jó dolog orvosi értelemben, mert azt jelzi, hogy a terhességi hormon rendesen termelődik. Ha valakinek nincs, az nem feltétlenül probléma, de jelentheti azt is, hogy homronális gondok vannak, azaz nem termelődik elég HCG. Ezutóbbi eset vetéléshez is vezethet. Ha hirtelen szűnnek meg a koraterhességi tünetek, akkor jobb azonnal orvoshoz fordulni. Ha a 12. hét után szűnnek meg, vagy enyhülnek, akkor az normálisnak tekinthető.
2013. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Normális, ne aggódj.

A terhességi tünetek jönnek-mennek.

A hányinger hiánya semmit nem jelent, van, akinek van, van, akinek nincs.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2013. júl. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem megszűntek a 10. héten, és gond volt.

De van, akinek egyáltalán nincs is semmilyen tünet.

Ha szedsz magnéziumot és b vitamint, az enyhíti a tüneteket.

2013. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Masodik vagyok:

En az elejen nagyon gorcsoltem, szurkalt mindenem.

Utana nem fajt semmi, semmit nem ereztem, kb.2hetig, most meg megint szurkal, neha belehuz.

Szerintem ez normalis, nyulnak a mehszalagok,stb.

2013. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A terhességi tünetek jönnek-mennek... ne aggódj!!! Ha vérzel, hasmenésed van, akkor viszont azonnal doki!!! Ha esetleg most megnyugtatna, akkor konzultálj a dokiddal, én minden szarral hívogattam... :)

Boldog babavárást!

2013. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, most jutott eszembe,hogy a rendes ciklusban ilyenkor lett volna a mensim, szerintem azert szurkalodok ujra, mert emlekszik ra a szervezetem.
2013. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!