Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sokat feszül a hüvelyembe,...

Ha sokat feszül a hüvelyembe, végbelembe, és a medence csontomba, akkor beindult valami végre?

Figyelt kérdés

Szombat éjszaka iszonyat erős görcsre ébredtem. Nem bírtam se feküdni, se ülni, vagy járkáltam, vagy a wc-re ültem, de ettől se múlt el, nagyon-nagyon fájt. Hajnal 2-től 6ig tartott ez az állapot, persze nem folyamatosan, de jöttek és mentek az iszonyú erős görcsök. Azóta sokszor érzek feszülő érzést a hüvelyemben, vagy a végbelemnél, és a medence csontom is gyakran szét akar szakadni. Ezek nem nyilallások, hanem több másodpercig tart, és nagyon erős, fájdalmas. Ma is sokat görcsölgetek, közepesen fájdalmasnak nevezném őket, de még nem tűnt fel, hogy rendszeresek lennének. Ez így együtt jelentheti (de főleg a feszülések), hogy a baba megindult kifelé, vagy ezzel jópár napig is bent maradhat még? 39+3 hetes vagyok.


Köszönöm.


2013. júl. 23. 09:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos nem feltétlen jelenti, hogy beindult. Nekem 1 hete megy ez, volt 1 órán át tartó 6 perces fájás is, de mindig elmúlik. Eltelik 1-2 nap, és újra beindul, hányinger, hasmenés, mensis görcsök, derékfájás, aztán jobb lesz, csak a baromi sűrű keményedés marad. Úgyhogy ezek a jóslók, sosem tudtam eddig, milyen is ez, mert ugyan 3. baba, de eddig nem így kezdődött. Pedig a dokim a hétre ígérte, mert már lassan 2 ujjnyira nyitva is vagyok, tegnap telihold is volt, mégse... Hát, nem biztattalak, de gondolom azért nemsokára nálad már indulnia kellene!

Jó szülést és boldog babázást!

37+3 h km

2013. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!