Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi volt a becsült súlya...

Mennyi volt a becsült súlya babátoknak 28. héten vagy akörül? Most akkor hány hetes vagyok én?

Figyelt kérdés

26 és 27 hét között tudtam magam...erre tegnap mentünk 4 D-re

ott kiderült hogy a baba,a méretei alapján 28 hetes

becsült súlya 1250 g



2013. júl. 25. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
29+4-en 1580 grammra becsülték a kislányomat, és ráírták a papírra hogy a méretek alapján 30+4-nek felel meg a baba. Természetesen a szülés kiírt dátuma nem változik ilyenkor sem, az utolsó menstruáció első napjától számolják továbbra is. Majd 33+4-en az UH 2278-ra becsülte a babámat, és ez megfelelt a terhességi időnek is. Szóval ne aggódj mert a becsült súlyt abból számolják, hogy milyen hosszú a combcsontja, stb. De mivel eltérően fejlődnek a babák, lehet hogy egyik héten kétszer annyit nő a csontja mint a következő 3 hétben. Szóval továbbra is 26-27 között vagy, mindig a menstruációt veszik alapul, sőt szerintem a kiskönyvedbe is be van írva a szülés várható dátuma.
2013. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!