Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit kell fizetni egy...

Mennyit kell fizetni egy átlagos rutinvizsgálatért havonta?

Figyelt kérdés

Tőlem a dokim 8000 Ft-ot kér havonta!Rengeteg ugye?Képzeljétek ha kérek a piciről képet,az még+1000 Ft,és e-mailben küldi el!!Ti ehhez mit szóltok??

szegedi 11 hetes kismami


2009. okt. 22. 19:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, én mondjuk nem a 10-szeresét, "csak" 50 ezret adtam, pedig császár volt sajnos, de azóta is ugyanolyan kedves, normális. Ha nincs fix tarifája, akkor szerintem nem muszáj annyira sokat adnod.
2009. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szintén Győrből. Tavaly szültem akkor 8000 volt egy vizsgálat,általában uh is volt, képet nem tud adni, de videót mindig csinált, ha kértünk ingyen. Szülésért nem kért fixet, elfogadta amit adtunk. Idén már 10.000 a rendelése, de az egyik legjobb szakember, a következőnél is összekaparom a rávalót. Császár után úgy összevarrt, hogy nem volt seb a a hasamon, csak heg, 13 hónapos a kislányom, még soha nem fájt a helye és egyáltalán nem látszik a helye, szó szerint. Neki a szaktudása ér ennyit.
2009. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én Bonyhádon ultrahanggal együtt 5.000 Ft-ot fizettem legutóbb.
2009. okt. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kedves Nyíregyházi. Én is az vagyok. Kihez jársz? Én Orosz doktorhoz. Ő 10000-et kér és a képért is fizetni kell.
2009. okt. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló vagyok. Az orvosom nem beszélt soha az anyagiakról. Fix díj nem volt. Őszintén szólva pofátlannak tartom azt az orvost aki benyögi hogy mennyit kér szüléskor. Tetszése és péánztárcája szerint adott neki mindenki, kb 20-30-40 ezer Ft között. Valóban azt hallottam több kismamától hogy a vizsgálati díj 10*-ét kérték az orvosok. Szerintem ez az emailes dolog minősíti a dokit. Elég anyagias lehet....nem hiszem hogy ha ennyit elkér egy vizsgálatért akkor 30 ezerért szülhetsz nála.
2009. okt. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok,köszi az infókat!Nem döntöttem még hogy orvost váltok-e,azért vannak olyan helyek ahol még drágább egy vizsgálat!

Ha "csak" például 40.000Ft van a szülésre,úgysem adok többet!!

2009. okt. 23. 09:03
 17/18 anonim ***** válasza:
08.06-osnak! Dr Seres Andrea doktornőhöz járok, a Miniklinikán rendel. Nagyon szimpatikus, kedves, mindig jó sok időt foglalkozik velem, hosszasan szoktunk mozizni, igyekszik jó képeket készíteni. Én szeretek hozzájárni. Ha kell elérhetősége, írj privit és elküldöm. Jártam már Nyiregyen másokhoz (pasik), de nekem ez a nő jött be a legjobban.
2009. okt. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
gondolom nektek van választott dokitok, nekem nincs, mert akihez jártam ő szabin lessz, és a végén szoktak csak neki fizetni különböző összegeket, most mindíg máshoz járok, és annak ellenére hogy nem fizetek nagyon kedvesek, és minden késdésemre válaszolnak. minden alkalommal, 5 ft ot sem tudnék megengedni magamnak, de ez van. Én így is megvagyok elégedve, az meg ha van saját dokid, meg így biztonsában érzed magad, biztos nagyon jó érzés. könnyű szülést
2009. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!