Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lábdagadásra mit használtatok?

Lábdagadásra mit használtatok?

Figyelt kérdés

A védőnőm a Dr. Schüssler Natrium sulfuricum D6 tablettát ajánlotta. Ez bevált már valakinek?

25hkm


2013. júl. 29. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan ezt a schüsslert még nem használtam, de a többi is mindig bevált. Amit még tehetsz, hogy a tabletta mellett krém is van, már a DM-ben is lehet kapni őket. Abból is a 10-essel kenegesd (ennek is Schüssler 10 a neve, ha gyógyszertárban veszed). A kiválasztásért, vízhajtásért felelős, így biztos segíteni fog. Emellett váltott vizes zuhany, felpolcolás.
2013. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ajánlott a védőnő schüssler tablettát, igaz más és más panaszra. Megvettem, de még nem használtam. Szerintetek ez tényleg nem befolyásolja a baba fejlődését?
2013. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy nem befolyásolja. Elméletileg ez nátrium szulfát,Glauber só, ami nem káros anyag. Akkor viszont lehet, hogy inkább a kenőcsöt próbálom ki, az lehet, hogy kevésbé "éri el a babát".
2013. júl. 29. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a pihentetés, felpolcolás, sok víz, kevés só, alma, paradicsom gyógymód is. Szerintem először ezt próbáld ki, után a tablettát.
2013. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem tudom, a méhlepényen mennyi megy át belőle, de pl én az újszülött babámnak, pici gyerekemnek is rendszeresen schüsslert adok, ha vmi baja van, szóval ártani biztos nem árt, csak max neki nincs szüksége rá...
2013. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!