Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kissé nyitott külső méhszájjal...

Kissé nyitott külső méhszájjal szabad szedni homeopátiás bogyókat a terhesség végén?

Figyelt kérdés
36 hetes kismama vagyok, a dokimmal dolgozó szülésznő adott egy homeopátiás menetrendet, ami megkönnyíti majd a vajúdást, meg a méhszáj tágulását stb. A betöltött 36. hetem után el is kezdtem szedni 4 napja, de most olvastam egy homeopátiás honlapon, hogy zárt méhszáj mellett szabad szedni... aki szedett ilyen bogyókat, annak mondtak ilyet? Nekem már a 21. héttől 2100-as az értékem (még a 34. héten is ennyi volt, szóval nem nyílt tovább).

2013. júl. 29. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
szia 36 hetes vagyok én is 1 hete szedem a homeosokat 2hete voltam 2110 ma már 3210 és még mindig szedem illetve iszom a málnalevelet is
2013. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!